Michal Martinek udanie powrócił po dwóch przegranych starciach. Czech w drugiej rundzie znokautował Prince’a Aounallaha na gali XTB KSW 93, która 6 kwietnia odbyła się w Paryżu.

Obaj rozpoczęli starcie od niskich kopnięć. Martinek zajął środek klatki i zaczął spychać rywala pod siatkę. Kolejne minuty to jednak spokojne badanie się i wymiany pojedynczych uderzeń. Żaden z zawodników nie wchodził w większe wymiany. 

Początek drugiej rundy znów był spokojny. Zawodnicy ze spokojem podchodzili do kolejnych akcji i wymieniali się wyłącznie szybkimi akcjami. Michal Martinek w pewnym momencie zaatakował lewym prostym, po którym Prince Aounallah osunął się na deski. Czech szybko do niego doskoczył, jednak sędzia zdecydował się przerwać starcie.

Michal Martinek (MMA 11-5-0) wszedł do klatki KSW po raz czwarty. Zadebiutował w czerwcu 2022 roku pokonując jednogłośną decyzją sędziów Filipa Stawowego. W kolejnych dwóch starciach „Blackbeard” przegrywał – najpierw niejednogłośnie na punkty z Danielem Omielańczukiem, a następnie przez nokaut z Darko Stosicem.

Prince Aounallah (MMA 18-12-0) po raz pierwszy pojawił się pod szyldem KSW. Ostatnie cztery starcia Francuz zwyciężał, kolejno pokonując Thabaniego Mndebelę, Iona Grigorego, Paula-Emmanuela Gnazego oraz Alexandra Cvernę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Cassius42
Cassius42

UFC
Heavyweight

18,813 komentarzy 31,974 polubień

Szybkie te przerwanie... po nokdaunie ciosem prostym :confused:

Odpowiedz polub

Avatar of Halny
Halny

KSW
Heavyweight

6,002 komentarzy 3,139 polubień

Prince ne pouvait que chanter, les combats sont pires ici.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of bill boży
bill boży

Brutaal
Lightweight

529 komentarzy 2,536 polubień

fajny tytuł. to pudelek?

Odpowiedz polub