Miljan Zdravkovic dopisał drugie zwycięstwo pod szyldem organizacji KSW. Serb na gali KSW 92, która 16 marca odbyła się w Gorzowie Wielkopolskim, w drugiej rundzie posłał na deski Kamila Szkaradka.

>>> WYNIKI GALI KSW 92

Obaj zaczęli starcie bardzo dynamicznie, jednak Kamil Szkaradek skrócił dystans i po kilkunastu sekundach zdobył pierwsze sprowadzenie. Miljan Zdravkovic szybko wstał i pojedynek toczył się w klinczu pod siatką. W połowie odsłony zawodnicy wrócili do wymian. Zdravkovic próbował kopnięć na korpus. W stójce dobrze pracował zawodnik zza granicy, jednak Polak odpowiedział znów skróceniem dystansu, próbą sprowadzenia i klinczem pod siatką.

W przerwie przed drugą rundą Szkaradek wyraźnie sygnalizował problemy z prawą ręką. Od pierwszych sekund Miljan Zdravkovic ruszył na przeciwnika, narzucając sporą presję i spychając rywala do defensywy. W pewnym momencie Serb zaatakował prawym prostym, po którym Polak upadł na matę. Tam Zdravkovic szybko do niego doskoczył, atakując kolejnymi uderzeniami, co musiał przerwać sędzia.

Dla Kamila Szkaradka (MMA 5-1-0) była to szósta walka w zawodowym MMA i czwarta pod szyldem KSW. W dotychczasowych starciach 25-latek pokonywał takich zawodników, jak David Martinik, Patryk Chrobak i Patryk Surdyn.

Miljan Zdravkovic (MMA 8-0-0) po raz ósmy wszedł do walki w zawodowym MMA i po raz drugi do klatki organizacji KSW. W poprzednim starciu znokautował w pierwszej rundzie Mariusza Joniaka, a wcześniej pokonywał między innymi Amirjona Gafurova i Hugo Vacha.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of KłebekFrenczCzemp
KłebekFrenczCzemp

Oplot Challenge
Heavyweight

190 komentarzy 367 polubień

Kurwensyn no umi w ręce i przegląd walki ma spoko. Straszonek szkoda, ale dziś bez podjazdu :deniroclap:

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Prorok Izajasz
Prorok Izajasz

UFC
Strawweight

7,342 komentarzy 13,652 polubień

Dobry wariat z tego Serba. Ma czym przyjebac a to w MMA najgroźniejsza broń.

Odpowiedz polub