W najbliższym pojedynku Piotr Kuberski zmierzy się z Michałem Materlą. Były mistrz KSW liczy na wygraną i cieszy się, że dostał duże wyzwanie od KSW.

16 marca podczas gali XTB KSW 92 w Gorzowie Wielkopolskim Piotr Kuberski stanie do rywalizacji z Michałem Materlą. Przed zbliżającym się pojedynkiem Michał w rozmowie z Arturem Mazurem w programie Klatka po klatce powiedział:

Ja się bardzo dobrze czuję fizycznie i mentalnie. To KSW stawia przede mną takie wysokie wyzwania, a z racji tego, że ja mam zawsze dużą ambicję i bardzo lubię wyzwania, więc to mnie motywuje do tego, żeby jeszcze chwilę pokazać się na najwyższym możliwym poziomie.

Michał nie kryje, że cały czas ma duże sportowe ambicje i chce dalej walczyć o najwyższe cele.

Jak będę widział taką sytuację, że to będzie schodziło po równi pochyłej w dół, to będzie ten moment żeby zakończyć, a póki co, udało się wygrać w fajnym stylu z Radkiem. Niestety nie udało się dowieźć zwycięstwa z Pawłem. Wiem co zawiniło. Nie byłem do końca sobą w tej walce. Miejmy nadzieję, że ta walka – mimo, że Piotra bardzo lubię prywatnie – uda się przechylić szalę zwycięstwa na moją stronę i jeszcze jakiś pojedynek jeden… albo znowu się uda stoczyć pojedynek o walkę o pas.

Michał Materla powróci do klatki po walce o mistrzowski pas wagi średniej. Podczas gali XTB KSW 89 zmierzył się z Pawłem Pawlakiem, ale po emocjonującym pojedynku musiał uznać wyższość czempiona. Michał jest jednym z najbardziej doświadczonych zawodników w Polsce. W MMA debiutował w 2003 roku, a na swoim koncie ma 43 stoczone pojedynki. W białym ringu i okrągłej klatce walczył już 30 razy – najwięcej ze wszystkich zawodników KSW. W roku 2012 zdobył mistrzowski pas wagi średniej i obronił go cztery razy. Szczeciński Berserker aż 25 pojedynków wygrał przed czasem. Trzynaście razy poddawał swoich rywali, a dwanaście razy posyłał ich na deski.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of lolo
lolo

Brutaal
Featherweight

489 komentarzy 829 polubień

Równia pochyła była już jakiś czas temu. Na ile jeszcze zdrowie pozwoli? Czy CTE przejmie kontrolę i będzie za późno?

Odpowiedz polub

Avatar of Risky
Risky

UFC
Featherweight

8,454 komentarzy 30,349 polubień

Z pozycji postronnego obserwatora bardziej wygląda to jak zemsta imperatorów za skok w bok.

Odpowiedz polub