Piotr Kuberski już niedługo zmierzy się w klatce KSW z Michałem Materlą. Popularny „Qbear” nastawia się na mocną walkę i uważa, że starcie nie dotrwa do kończącego gongu.

16 marca podczas gali XTB KSW 92 w Gorzowie Wielkopolskim Piotr Kuberski stanie do rywalizacji z Michałem Materlą. Przed zbliżającym się pojedynkiem Piotr w programie MMA Studio powiedział:

Nie mogę się już tej walki doczekać. Michała bardzo szanuję, ale sam jestem ciekaw, jak wypadnę na jego tle. (…) Michał jest przekotem, charakternym człowiekiem i nie ma znaczenia czy jest zraniony, czy nie jest, zawsze jest bardzo niebezpieczny.

Piotr powiedział, że zawsze nastawia się na walkę na pełnym dystansie, ale przewiduje szybsze skończenie.

Myślę, że będę musiał mieć ręce wysoko, bo Michał jest mega zawodnikiem. (…) Przewiduję, że ta walka nie skończy się na pełnym dystansie. Któryś z nas padnie.

Piotr Kuberski ma na swoim koncie trzynaście zawodowych pojedynków, z których dwanaście zakończył jako tryumfator. Reprezentant klubu Ankos MMA od roku 2019 pozostaje niepokonany. W tym czasie wygrał dziesięć starć, zdobył pas mistrzowski wagi średniej organizacji FEN i obronił go dwa razy. Popularny „Qbear” znany jest z nokautowania rywali. Większość zwycięstw zanotował przed czasem. Jedenaście razy posyłał rywali na deski, a siedem razy robił to już w pierwszej rundzie starcia. W KSW zadebiutował w listopadzie zeszłego roku i rozbił przed czasem Bartosza Leśkę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,011 komentarzy 3,093 polubień

Piotr Kuberski już niedługo zmierzy się w klatce KSW z Michałem Materlą. Popularny „Qbear” nastawia się na mocną walkę i uważa, że starcie nie dotrwa do kończącego gongu. 16 marca podczas gali XTB KSW 92 w Gorzowie Wielkopolskim Piotr Kuberski stanie do rywalizacji z Michałem Materlą. Przed zbliżającym się pojedynkiem Piotr w programie MMA Studio […]

Odpowiedz polub

click to expand...