Podczas gali XTB KSW 90, która odbędzie się 20 stycznia w Warszawie, do okrągłej klatki powróci Arkadiusz Wrzosek. Były kickboxer zmierzy się z doświadczonym Ivanem Vitasoviciem, mistrzem wagi ciężkiej organizacji Fight Nation Championship, który jest pewny swego przed tym pojedynkiem i liczy na znokautowanie Polaka.

Podczas gali XTB KSW 90 Ivan Vitasović zadebiutuje w KSW i stanie do rywalizacji z Arkadiuszem Wrzoskiem. Przed zbliżającym się pojedynkiem Vitasović w rozmowie dla KSW przedstawił swoje spojrzenie na postać Arka Wrzoska.

Arek to światowej klasy kickboxer. Oglądałem jego walki. Jest solidnym zawodnikiem. Jest wysoki, waleczny, ma niewygodny styl. Dysponuje świetnymi wysokimi kopnięciami i kopnięciami na łydkę. Poza tym bije świetne kombinacje bokserskie. Jego słabości upatrywałbym w zapasach i walce w parterze. Mimo to, uważam że mogę z nim wygrać w każdej płaszczyźnie, również w stójce.

Chorwat dodał również, że chciałby skończyć Wrzoska przed czasem.

Będę gotowy na wszystko, czym dysponuje Arek. 20 stycznia to moja ręka pójdzie w górę. Szybki nokaut – to byłby idealny scenariusz tej walki.

Ivan jest mistrzem wagi ciężkiej organizacji Fight Nation Championship. W ostatnim starciu pokonał przez nokaut znanego z KSW Michała Andryszaka. Chorwat jest na fali sześciu wygranych z rzędu. Od roku 2020 pozostaje niepokonany. W walce z Wrzoskiem zapowiada dużo emocjo.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,984 komentarzy 3,057 polubień

Podczas gali XTB KSW 90, która odbędzie się 20 stycznia w Warszawie, do okrągłej klatki powróci Arkadiusz Wrzosek. Były kickboxer zmierzy się z doświadczonym Ivanem Vitasoviciem, mistrzem wagi ciężkiej organizacji Fight Nation Championship, który jest pewny swego przed tym pojedynkiem i liczy na znokautowanie Polaka. Podczas gali XTB KSW 90 Ivan Vitasović zadebiutuje w KSW i stanie […]

Odpowiedz polub

click to expand...