W najbliższym pojedynku Damian Janikowski zmierzy się z Tomaszem Romanowskim, byłym pretendentem do tytułu mistrzowskiego wagi średniej KSW. Jeśli Damian nie pójdzie z Romanowskim na wymiany, to zdaniem Pawła Pawlaka, może wygrać.

Podczas gali XTB KSW 89, która odbędzie się 16 grudnia w Gliwicach, Damian Janikowski stanie do walki z Tomaszem Romanowskim. Paweł Pawlak, mistrz wagi średniej, w rozmowie dla KSW przedstawił swoje spojrzenie na walkę Janikowski vs Romanowski.

Jeśli Damiano nie pójdzie w grę Tomka, będzie robił swoją pracę, czyli będzie próbował go obalać, będzie robił swój gameplan, to moim zdaniem powinien wygrać. Powinien dociskać do siatki i jak się uda, to obalać. Chociaż Tomka nie jest łatwo obalić, bo ma bardzo nisko biodra i dobrze sprawluje. Jeśli jednak walka pójdzie w jakieś głupie wymiany, to myślę, że Tomek to wygra i to przed czasem.

Podczas gali KSW 84, która odbyła się 15 lipca w Gdyni, Damian Janikowski stoczył swój ostatni pojedynek w KSW. Zmierzył się wówczas z Cezarym Kęsikiem i wygrał z nim na pełnym dystansie trzech rund. Janikowski rywalizuje w MMA od roku 2017 i ma na swoim koncie osiem wygranych, z których aż sześć zdobył przed czasem.

Tomasz Romanowski ma za sobą osiem pojedynków w okrągłej klatce. Ostatni raz bił się na gali XTB KSW Colosseum 2, ale w walce o pas mistrzowski musiał uznać wyższość Pawła Pawlaka. Przed tym starciem Romanowski był na fali pięciu wygranych z rzędu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,937 komentarzy 2,994 polubień

W najbliższym pojedynku Damian Janikowski zmierzy się z Tomaszem Romanowskim, byłym pretendentem do tytułu mistrzowskiego wagi średniej KSW. Jeśli Damian nie pójdzie z Romanowskim na wymiany, to zdaniem Pawła Pawlaka, może wygrać. Podczas gali XTB KSW 89, która odbędzie się 16 grudnia w Gliwicach, Damian Janikowski stanie do walki z Tomaszem Romanowskim. Paweł Pawlak, mistrz wagi średniej, w […]

Odpowiedz polub

click to expand...