Już w grudniu Michał Materla stanie przed szansą odzyskania mistrzowskiego pasa KSW. Były czempion nie kryje, że cieszy się, iż nadal może rywalizować w takich pojedynkach jak nadchodzące starcie z Pawłem Pawlakiem.

Podczas grudniowej gali XTB KSW 89 Michał Materla stanie przed szansą odzyskania pasa mistrzowskiego wagi średniej. Rywalem jednego z najbardziej doświadczonych zawodników MMA w Polsce będzie dzierżący tytuł Paweł Pawlak. Przed nadchodzącym pojedynkiem Materla w rozmowie dla KSW powiedział:

Myślę, że ta walka jest zwieńczeniem mojej kariery. Pamiętam jak to wyglądało, gdy zaczynałem, jak wyglądał ten sport, jak wyglądały początki KSW, jak wyglądała moja pierwsza walka o pas, która była okupiona dużym cierpieniem fizycznym. Cieszę się, że po tylu latach, tylu pojedynkach, dalej jestem w tym samym miejscu i będę miał znowu możliwość wygrania pasa.

Michał przedstawił też swoje spojrzenie na postać Pawła Pawlaka.

Paweł jest o tyle niebezpieczny, że nie jest wybitny w jakiejś płaszczyźnie, ale jest bardzo dobry w każdej. Dziś przechodzi renesans swojej kariery. Naprawdę zasługuje, żeby być w tym miejscu, w którym jest. Cieszę się, że będę mógł sprawdzić tego najlepszego Pawła, który dziś się nam prezentuje. Muszę wejść do klatki najlepszą możliwą wersją siebie tego dnia. Wchodzę do walki z myślą o tym, że ją wygram, bez względu na okoliczności.

Michał Materla jest po dwóch wygranych z rzędu. Szczeciński Berserker w ostatniej walce dla KSW szybko posłał na deski Radosława Paczuskiego, a wcześniej znokautował Kendalla Grove’a.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,923 komentarzy 2,966 polubień

Już w grudniu Michał Materla stanie przed szansą odzyskania mistrzowskiego pasa KSW. Były czempion nie kryje, że cieszy się, iż nadal może rywalizować w takich pojedynkach jak nadchodzące starcie z Pawłem Pawlakiem. Podczas grudniowej gali XTB KSW 89 Michał Materla stanie przed szansą odzyskania pasa mistrzowskiego wagi średniej. Rywalem jednego z najbardziej doświadczonych zawodników MMA […]

Odpowiedz polub

click to expand...