albert odzimkowski

Albert Odzimkowski, który już w najbliższy weekend wróci do klatki, zapowiada, że jest w bardzo dobrej formie. Zawodnik z Radomia liczy też na wsparcie lokalnej publiczności.

Podczas gali XTB KSW 88 do okrągłej klatki powróci Albert Odzimkowski. Nemanja Nikolić, który pierwotnie miał walczyć z Odzimkowskim, musiał wycofać się z pojedynku z powodów zdrowotnych. W jego miejsce wskoczył Jorge Luiz Bueno. Albert w programie Oktagon Live przedstawił swoje spojrzenie na tego przeciwnika.

Zmiana przeciwnika, ale stylistycznie jest on dość podobny. Troszkę inaczej gra w parterze niż Nikolić, ale na pewno będę musiał tutaj stawiać na walkę w dystansie przede wszystkim. Bueno lubi skracać dystans i szukać prawej ręki. Na to trzeba uważać.

Odzimkowski powiedział również, że czuje, iż jest w dobrej formie.

Na pewno forma jest lepsza niż w ostatnim wygranym pojedynku.

Albert, który wywodzi się z Radomia liczy też na doping lokalnej publiczności.

Ludzie zaczepiają, życzą powodzenia, jest to bardzo miłe. Radom naprawdę wspiera swoich, czuć to mocne wsparcie i na pewno będzie bardzo głośno na hali.

Popularny „Złoty” ma za sobą sześć pojedynków w okrągłej klatce KSW. Ostatni raz w KSW walczył w listopadzie zeszłego roku, ale musiał uznać wyższość Henry’ego Fadipe. Przed tym starciem Albert zmierzył się z Tommym Quinnem i wygrał przez TKO już w pierwszej rundzie boju. W ostatniej walce Albert spróbował swoich sił w organizacji Cave MMA i wygrał przez nokaut w pierwszej rundzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,887 komentarzy 2,897 polubień

Albert Odzimkowski, który już w najbliższy weekend wróci do klatki, zapowiada, że jest w bardzo dobrej formie. Zawodnik z Radomia liczy też na wsparcie lokalnej publiczności. Podczas gali XTB KSW 88 do okrągłej klatki powróci Albert Odzimkowski. Nemanja Nikolić, który pierwotnie miał walczyć z Odzimkowskim, musiał wycofać się z pojedynku z powodów zdrowotnych. W jego […]

Odpowiedz polub

click to expand...