Rafał Haratyk zaliczył fenomenalny debiut w organizacji KSW. Podczas gali KSW 87, która 14 października odbyła się w czeskim mieście Trzyniec, „Polish Tank” znokautował w pierwszej rundzie Ivana Erslana.

Bardzo spokojny początek pojedynku. Zarówno jeden, jak i drugi, badali się w stójce przez połowę pierwszej rundy. Dopiero w połowie doszło do pierwszej wymiany, w której Rafał Haratyk (MMA 17-5-2, KSW 1-0-0) naruszył mocnym uderzeniem Ivana Erslana (MMA 13-3-0, KSW 3-3-0). Chwilę później „Polish Tank” znów trafił prawym, po którym Chorwat osunął się na matę. Polak nie czekał ani sekundy i ruszył na przeciwnika z gradem ciosów, co szybko był zmuszony przerwać sędzia.

Dla Rafała Haratyka był to debiut w organizacji KSW i nowej dla siebie kategorii wagowej. Polak w ostatnich latach walczył pod szyldem Ares FC, ACA i Babilon MMA, gdzie pokonywał między innymi Macieja Różańskiego, Arbiego Agueva, dwukrotnie Piotra Strusa, Azamata Bekoeva czy Vitaliya Nemchinova, przegrywał natomiast z Nikolą Dipchikovem i na 25 sekund przed końcem trwającej pięć rund walki z Abdoulem Abdouraguimovem, którego wcześniej dominował przez cztery rundy.

Ivan Erslan w swojej karierze przegrywał tylko w walkach mistrzowskich pod szyldem KSW – najpierw z Tomaszem Narkunem, a następnie z Ibragimem Chuzhigaevem. W pozostałych starciach pokonywał takich zawodników, jak Przemysław Mysiala, Luis Henrique da Silva i Rafał Kijańczuk.

___

Rashguardy męskie charakteryzują się bardzo mocnym przyleganiem do ciała, dzięki czemu zapewniają pełną swobodę ruchu, uniemożliwiają przeciwnikowi chwytanie za materiał, szczypanie czy szarpanie, a dodatkowo świetnie podkreślają umięśnioną sylwetkę każdego mężczyzny. W rashguardach Extreme Hobby trenują: Michal Martínek, Michał Dreczkowski czy Rafał Haratyk.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

R
Rulimajk

WSOF
Light Heavyweight

3,360 komentarzy 9,723 polubień

Dzięki Jezu za to, że walczy teraz w KSW

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Heavyweight

17,871 komentarzy 74,769 polubień

Pan Jezus mu to dał.

Niech mu anieli i Bóg dają siłę by zdobył 2 pasy i odesłał Mehmeta na emeryturę...

Robiąc MMA na pół etatu

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Fresh
Fresh

UFC
Featherweight

8,763 komentarzy 6,404 polubień

Jeśli Rafał dałby radę zbić ponownie do 84 bez uszczerbku na zdrowiu i sile mógłby być kolejny "rekord KSW" i dwa pasy na biodrach 1 zawodnika.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Heavyweight

17,871 komentarzy 74,769 polubień

Jeśli Rafał dałby radę zbić ponownie do 84 bez uszczerbku na zdrowiu i sile mógłby być kolejny "rekord KSW" i dwa pasy na biodrach 1 zawodnika.

Byku on pierwszy raz w życiu walczył w 93kg a walkę wziął... 5 tygodni temu - konwersja jak Jon Jones.

Odpowiedz polub