Podczas gali KSW w Czechach dojdzie do starcia Darko Stošicia Michalem Martínkiem. Pojedynek może wyłonić kolejnego pretendenta do tytułu wagi ciężkiej i zdaniem Martinka konfrontacja z Darko będzie niesamowita.

Podczas gali KSW 87, która odbędzie się w czeskim Trzyńcu w hali Werk Arena, w walce wieczoru fani zobaczą starcie w czubie królewskiej kategorii wagowej, w którym Darko Stošić, numer jeden rankingu, zmierzy się z numerem trzy, najlepszym czeskim zawodnikiem wagi ciężkiej, Michalem Martínkiem. Przed zbliżającym się pojedynkiem Czeh w rozmowie dla KSW powiedział:

Uwielbiam styl Darko. On jest niesamowitym zawodnikiem. Jest numerem jeden w Europie. Starcie z nim jest bardzo dużym wyzwaniem, ale po to tu jestem, aby podejmować się największych wyzwań i rywalizować z najlepszymi zawodnikami.

Martínek przyznał też, że był już wcześniej zestawiany z Darko.

To będzie dla mnie bardzo ważna walka. Mieliśmy się już wcześniej zmierzyć, ale kontuzja nie pozwoliła mi na wejście do klatki. Teraz jednak obaj będziemy gotowi, aby dać niesamowitą walkę.

Michal Martínek zadebiutował w KSW w czerwcu 2022 roku na gali z numerem 71. Jego rywalem był Filip Stawowy, którego Martínek w ładnym stylu rozbił na pełnym dystansie. W drugim starciu Czech zmierzył się z Danielem Omielańczukiem, ale po bardzo wyrównanym boju, przegrał z nim jednogłośną decyzją sędziów

Darko Stošić ma za sobą sześć pojedynków stoczonych dla organizacji KSW. Były pretendent do tytułu wagi ciężkiej rozbił w okrągłej klatce Michała Włodarka, Michała Andryszaka, Stefana Vojcaka i dwa razy Michała Kitę. Darko walczył już raz o pas i przegrał z Philem De Friesem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,860 komentarzy 2,846 polubień

Podczas gali KSW w Czechach dojdzie do starcia Darko Stošicia z Michalem Martínkiem. Pojedynek może wyłonić kolejnego pretendenta do tytułu wagi ciężkiej i zdaniem Martinka konfrontacja z Darko będzie niesamowita. Podczas gali KSW 87, która odbędzie się w czeskim Trzyńcu w hali Werk Arena, w walce wieczoru fani zobaczą starcie w czubie królewskiej kategorii wagowej, w którym Darko Stošić, numer […]

Odpowiedz polub

click to expand...