f

W jednej z głównych walk gali KSW 86, która 16 września odbyła się we Wrocławiu, Michał Michalski zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów. Polak zadał pierwszą przegraną Dominikowi Humburgerowi.

Michał Michalski zajął środek klatki i od czasu do czasu starał się atakować rywala kombinacjami. Dominik Humburger walczył głównie z kontry – czekał na akcje ze strony Polaka i wtedy odpowiadał. Po dwóch minutach Michalski skrócił dystans i pracował nad sprowadzeniem przeciwnika do parteru. Czech dopiero na półtorej minuty przed końcem starcia zdołał wyjść z uchwytu pod siatką. Pod koniec odsłony Humburger przez chwilę miał rywala na plecach, gdzie zadał kilka mocnych uderzeń z góry, jednak Michalski szybko powrócił do wymian w stójce.

Drugą rundę Michał Michalski rozpoczął od mocnych niskich kopnięć. Ponownie zajął środek klatki i starał się kontrolować przebieg walki w stójce. Po minucie naruszył jednym z ciosów Dominika Humburgera, po czym spróbował zejść do parteru, jednak Czech udanie to wybronił. W stójce obaj wchodzili w wymiany – trafiał zarówno jeden, jak i drugi. W połowie odsłony Polak zdobył udane sprowadzenie, jednak walka znów szybko przeniosła się do stójki. Humburger w pewnym momencie coraz częściej atakował korpus Michalskiego. Do samego końca odsłony obaj kontynuowali wymiany w stójce.

Po zaledwie kilkunastu sekundach trzeciej rundy Michał Michalski zdobył sprowadzenie, jednak Dominik Humburger ponownie bardzo dobrze pracował nad powrotem do stójki. Polak jednak kontrolował swoją pozycję i zdobywał kolejne sekundy przewagi. Czech za wszelką cenę chciał wrócić do stójki, a Polak cały czas trzymał przeciwnika w uchwycie, nie dając mu wstać i rozerwać klinczu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

32,395 komentarzy 110,417 polubień
Avatar of Fresh
Fresh

UFC
Featherweight

8,758 komentarzy 6,354 polubień

Michalski dziś pokazał się ponad swoimi możliwościami. Nie jest to mój ulubiony zawodnik ale szacunek za wolę walki.

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Bolesław
Bolesław

M-1 Global
Heavyweight

3,878 komentarzy 7,555 polubień

Michalski powiedział, że pewnego dnia zdobędzie pas KRS

Odpowiedz polub

Avatar of DONTOLIVER
DONTOLIVER

ONE FC
Welterweight

2,439 komentarzy 6,226 polubień

DAWAĆ GO Z KANGUREM JANIKOWSKIM

Odpowiedz 2 polubień