Na karcie wydarzenia największej polskiej organizacji, które będzie miało miejsce 25 Lutego w Libercu pojawiło się nowe nazwisko. Brazylijczyk Jorge Bueno został nowym rywalem Dominika Humburgera. Nemanja Nikolic musiał wycofać się z walki z powodu kontuzji.

33-latek z kraju kawy może poszczycić się występami pod banderą takich organizacji jak Oktagon czy Superior Challenge. Bueno (MMA 8-1) w ostatnim występie znokautował swojego rywala już w pierwszej rundzie pojedynku. Spośród 8 starć, z których wychodził z tarczą, aż 7 kończył przed czasem. Ma na swoim koncie 6 wygranych w pierwszych 5 minutach walki.

Dominik Humburger (MMA 5-0) to lokalny bohater z Liberca, który szturmem wdarł się do klatki KSW. Jego debiut w największej polskiej organizacji miał miejsce w sierpniu ubiegłego roku. Znokautował wówczas Borysa Borkowskiego w drugiej odsłonie pojedynku. Niepokonany Czech jest jednym z największych talentów na czeskiej scenie MMA. Ostatni pojedynek stoczył na gali RFA gdzie zaliczył swoją 5 wygraną przed czasem w karierze. Do pojedynku na gali w Libercu, przygotowywał się w amerykańskim klubie Kill Cliff FC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.