zimmerman różal

Marcin Różalski, który podczas gali KSW 71 powróci do okrągłej klatki, cieszy się, że będzie mógł się zmierzyć z tak doświadczonym rywalem, jak Errol Zimmerman.

Podczas gali KSW 71 Marcin Różalski, były mistrz wagi ciężkiej, zawalczy z Errolem Zimmermanem, ale w formule K1 w małych rękawicach. W rozmowie z Andrzejem Kostyrą na jego kanale w serwisie YouTube, Marcin powiedział, jak długo trenował przed walką na KSW 71:

Na takiego rywala przygotowuję się całe życie. Jestem zawodnikiem bardzo starej szkoły, który cały czas jest w treningu. Nie ma czegoś takiego, że jest okres przygotowawczy, że nie robię nic i nagle pojawia się walka i są te trzy czy cztery miesiące pracy. Ja cały czas pracuję. Robię to dlatego, że nigdy nie chcę być bez formy.

Mówiąc natomiast o samym przeciwniku, Marcin stwierdził:

Jest zawodnik młodszy ode mnie, ale jest zawodnikiem bardzo dobrym, z bardzo dużym bilansem walk. Poza tym jest zawodnikiem z Holandii, kolebki kickboxingu. Miał przyjemność i możliwość walczyć z największymi nazwiskami na świecie. Jeżeli dostaje się propozycję walki z takim zawodnikiem, to się po prostu ją bierze.

Marcin Różalski pas KSW zdobył podczas pamiętnej gali Colosseum, kiedy to w pięknym stylu znokautował Fernando Rodriguesa Jr. Po tej wygranej Marcin zwakował tytuł i odwiesił na kołek rękawice do MMA. Później zawalczył jeszcze w kickboxingu i na gołe pięści, a teraz ponownie stanie do stójkowej konfrontacji, w której czuje się jak ryba w wodzie. Zanim Marcin zadebiutował w MMA, toczył swoje boje w kickboxingu i muay thai. Wywalczył tytuły mistrza świata organizacji ISKA i WKA w formule K1. Był wielokrotnym mistrzem polski w kickboxingu, a także zawodowym czempionem w boksie tajskim. „Różal” ma na swoim koncie kilkadziesiąt stoczonych pojedynków w formułach stójkowych.

Errol Zimmerman jest prawdziwą legendą świata kickboxingu. W swojej karierze stoczył ponad setkę pojedynków, a kilkadziesiąt razy wygrywał nokautując swoich rywali. Jest zwycięzcą między innymi turnieju K-1 World Grand Prix European Championship oraz Superkombat Heavyweight.  W swojej karierze mierzył się z takimi ikonami kickboxingu jak: Semmy Schilt, Badr Hari czy Rico Verhoeven. Errol swoje bogate doświadczenie w ringu zdobywał praktycznie na cały świecie. Bił się nie tylko w Holandii, ale też w Belgii, Rosji, Singapurze, Niemczech, USA, Japonii, Szwecji, Rumunii, Korei Południowej, Hiszpanii czy Czechach.

1 KOMENTARZ

  1. Może lepiej byłoby przepracować jeden obóz raz a dobrze zamiast chodzić na grupe into całe życie ulańcu. Jedyna forme jaka kiedykolwiek miales to w tatuażach

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.