ksw 71 szymański

Roman Szymański zaprezentował kapitalną dyspozycję na gali KSW 71 w Toruniu. Polak pewnie wygrał pierwszą rundę z Valeriu Mirceą, który nie wyszedł do kolejnej odsłony z powodu urazu.

Szymański zaatakował na początku walki niskim, a następnie wysokim kopnięciem. Mircea także wyprowadził kilka kopnięć, obaj zawodnicy aktywnie pracowali na nogach i balansowali tułowiem. Valeriu zaczął wywierać presję, a Szymański starał się wciągnąć rywala w wymianę. W końcu Polak trafił mocnym uderzeniem, po którym Mołdawianin zatańczył na nogach i upadł na deski. Mircea szybki wrócił do stójki, ale Roman kontynuował ofensywę. Valeriu przyjął kolejne ciosy, a następnie został dociśnięty przez Szymańskiego do siatki. Roman utrzymywał inicjatywę w klinczu, co chwilę wyprowadzał ciosy na głowę i korpus rywala. W końcówce rundy Szymański podkręcił tempo i ponownie posłał rywala na deski. Sędzia ringowy był blisko przerwania, jednak Mołdawianin zdołał zachować świadomość. W ostatnich sekundach Szymański szukał jeszcze poddania w parterze.

70,3 kg: Roman Szymański pok. Valeriu Mircea przez TKO (kontuzja), runda 1, 5:00

Pełne wyniki gali KSW 71

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

MrRoshi

UFC
Middleweight

11,260 komentarzy 24,986 polubień

Jestem ziomek, rybak Romek :jimcarrey:

Odpowiedz polub

Kukul24

EFC Africa
Lightweight

2,825 komentarzy 778 polubień

Cody szybciej gościa ogarnął;)

Odpowiedz polub

Słaby

BAMMA
Middleweight

959 komentarzy 2,167 polubień

Podobno w życiu, pewne są tylko dwie rzeczy: podatki i śmierć. Jest jeszcze trzecia, a mianowicie; solidna walka Romka Szymańskiego. Niezależnie od wyniku, zawsze jest co oglądać, zawsze jest demolka w oktagonie. Zawsze.

Odpowiedz 2 polubień

Komentator Internetu

EFC Africa
Light Heavyweight

2,966 komentarzy 5,537 polubień

Bardzo dobrze przygotowany wyszedł Romek do tej walki.

Odpowiedz 1 Like