ksw 69 kazieczko

Maciej Kazieczko zaprezentował świetną formę podczas gali KSW 69 w Warszawie. Polak powrócił do klatki po rocznej przerwie od startów i znokautował Wilsona Varelę w drugiej rundzie.

Zawodnicy rozpoczęli pojedynek od wymiany kilku kopnięć. Ataki częściej inicjował Polak. Kazieczko w końcu trafił wysokim kopnięciem, po którym Varela upadł na matę. Maciej doskoczył do rywala, szukając skończenia przed czasem. Kazieczko zadał serię ciosów w parterze, jednak nie udało mu się znokautować Wilsona. Francuz starał się wrócić do stójki, ale Maciej skutecznie kontrolował sytuację na macie. Pierwsza runda minęła zdecydowanie pod dyktando Polaka.

Kolejna odsłona także rozpoczęła się od wymiany kopnięć w pełnym dystansie. Varela napierał do przodu i to on narzucał tempo tej walce. Maciej świetnie jednak pracował na nogach, dzięki czemu trafił precyzyjną kontrą prosto w szczękę Francuza. Varela ponownie znalazł się na deskach, tym razem nie zdołał się aktywnie bronić i pojedynek został przerwany. Maciej Kazieczko zwycięzcą przez TKO!

70,3 kg: Maciej Kazieczko pok. Wilsona Varelę przez TKO, runda 2, 1:29

Pełne wyniki gali KSW 69

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

m
miszaa

ONE FC
Heavyweight

2,597 komentarzy 5,237 polubień

Dobry powrót po długiej przerwie i wygrana.

Odpowiedz polub