sebastian przybysz

Sebastian Przybysz cieszy się, że mimo kontuzji Zuriko Jojuy, udało się znaleźć rywala, który zawalczy z nim na gali KSW 69.

Sebastian Przybysz, mistrz KSW wagi koguciej, miał początkowo zawalczyć z Jakubem Wikłaczem. Ostatecznie jednak jego rywale na kolejną obronę pasa został Zuriko Jojua. Dziś natomiast ogłoszono, że Zuriko wypadł z pojedynku z powodu kontuzji i w jego miejsce wszedł Brazylijczyk, Werlleson Martins.

Sebastian skomentował tę zmianę pisząc w mediach społecznościowych:

Jedne z dziwniejszych przygotowań do walki w moim życiu. Niestety Zuriko nabawił się kontuzji żeber i musiał wycofać się z pojedynku. KSW na szczęście znalazło zastępstwo. W tym momencie ciężko już myśleć o taktyce i innych aspektach. Cieszę się jedynie, że do walki dojdzie. Podsumowując: zmienia się wszystko po raz kolejny, ale mam zamiar wyjść i dobrze się bawić. Dziękuje rywalowi za podjęcie rękawic. Do zobaczenia w następnym tygodniu!

Sebastian Przybysz, mistrz wagi koguciej, pozostaje niepokonany od roku 2019. W ostatnim boju stanął do pierwszej obrony tytułu i w pięknym stylu poddał Bruno Santosa. Technika kończąca w wykonaniu mistrza została nagrodzona bonusem i prestiżową statuetką Heraklesa za najlepsze poddanie roku 2021. Sebastian zdobył pas na gali KSW 59. Pokonał wówczas w efektownym boju Antuna Račicia i odebrał mu tytuł.

Gala KSW 69 odbędzie się 23 kwietnia w Warszawie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

UFC
Middleweight

11,226 komentarzy 44,796 polubień

Sebastian widać jeszcze nie wie że to normalne w najlepszej organizacji w Europie …

:jarolaugh:

Odpowiedz 1 Like