Patryk Kaczmarczyk, który podczas gali KSW 68 zmierzy się z Michałem Dominem, liczy na to, że będzie to otwarty bój, bez kalkulacji.

Gala KSW 68 odbędzie się w Radomiu, dzięki temu Patryk będzie miał okazję zawalczyć przed własną publicznością. W rozmowie dla KSW Kaczmarczyk powiedział, jak czuje się przy tego typu wydarzeniach.

Walczyłem w Radomiu już cztery razy. Miałem też okazję bić się przed półtoratysięczną publicznością i muszę przyznać, że jest to wspaniałe uczucie. W trakcie walki skupiam się oczywiście w całości na starciu, ale z tyłu głowy jest ta świadomość obecności kibiców i to mi w jakimś stopniu pomaga. Najpiękniejszy moment następuje jednak po zwycięstwie. Właśnie dla takich chwil się to robi, szczególnie u siebie w domu.

Najbliższym rywalem Patryka będzie Michał Domin, który ma za sobą dwie walki w KSW. Patryk powiedział na co liczy w nadchodzącym boju.

Michał jest solidnym rywalem. Dysponuje mocną stójką. Mam nadzieję na twardą, otwartą walkę bez żadnych kalkulacji. Chce dać to, co daję w każdej walce, czyli dużo emocji swoim kibicom i tym razem nie chcę popełnić żadnego błędu, tylko zwyciężyć po pełnej dominacji.

Patryk Kaczmarczyk to były mistrz organizacji Armia Fight Night.  Po raz ostatni walczył na gali KSW 64. Zmierzył się wówczas z Robertem Ruchałą i musiał uznać jego wyższość w klatce. Była to jego pierwsza przegrana w zawodowym MMA. W debiucie dla KSW Kaczmarczyk po emocjonującym boju pokonał Michała Sobiecha.

Gala KSW 68 odbędzie się już 19 marca w Radomiu.

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

ermine

Shark Fights
Featherweight

1,120 komentarzy 3,743 polubień

Jak to było? "Wytrzeszcz" ?

Odpowiedz polub

Cyklop Schabowy

PRIDE FC
Lightweight

6,400 komentarzy 13,416 polubień

Jak to było? "Wytrzeszcz" ?

images (1).jpeg

Odpowiedz 1 Like