rajewski parnasse mańkowski ziółkowski

Marian Ziółkowski, mistrz KSW wagi lekkiej, nie wie jeszcze z kim zmierzy się w kolejnej obronie tytułu, ale myśli, że najpewniej z Salahdine’em Parnasse’em, mistrzem wagi piórkowej.

Podczas gali KSW 66 Marian Ziółkowski obronił tytuł mistrzowski w walce z Borysem Mańkowskim. Starcie było wyrównane, więc w przestrzeni medialnej pojawiły się pomysły rewanżu. W rozmowie z Andrzejem Kostyrą na jego kanale w serwisie YouTube Marian Ziółkowski odniósł się do sprawy natychmiastowego rewanżu.

Rewanż z Borysem jest jak najbardziej atrakcyjny, chociaż uważam, że Borys powinien stoczyć jeszcze jedną waleczkę przed kolejnym zestawieniem ze mną.

Mówiąc natomiast o innych potencjalnych rywalach Marian stwierdził:

Jest Sebastian Rajewski, jest Salahdine Parnasee. Wydaje mi się, że prawdopodobnie może to być Parnasse, bo jest bardzo dobry. Wprawdzie nie uważam, że zasługuje bardziej na walkę niż Sebastian Rajewski, który ma w naszej wadze trzecią walkę z rzędu wygraną, jest na prawdę bardzo dobrym zawodnikiem i uważam, że wypracował swoją szasnę, ale Salahdine też jest świetny. Bardzo mi się podoba jego sposób walki i bardzo chciałbym skonfrontować nasze style.

Parnasse już od jakiegoś czas nawołuje o walkę o pas wagi lekkiej. Salahdine niedawno odzyskał utracony tytuł wagi piórkowej. Podczas gali KSW 65 pokonał Daniela Torresa, z którym przegrał w styczniu roku 2021 tracąc tytuł mistrzowski. Pomiędzy tymi walkami Parnasse pobił również Filipa Pejicia. W KSW Parnasse walczy od roku 2017. W tym czasie pokonał Łukasza Rajewskiego, Artura Sowińskiego, Marcina Wrzoska, Romana Szymańskiego i Ivana Buchingera.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Cyklop Schabowy
Cyklop Schabowy

UFC
Bantamweight

8,112 komentarzy 18,129 polubień

Zatem Sebastian Rajewski albo Salahdine Parnasse. No chyba że KSW sprowadzi jakiegoś konkretnego dzika z kategorii lekkiej

Odpowiedz 1 Like