ksw 66 rajewski backstrom

Sebastian Rajewski okazał się lepszy od Niklasa Backstroma na gali KSW 66. Polak zwyciężył przez jednogłośną decyzję po trzech rundach przewagi podczas wymian w stójce.

Rajewski rozpoczął walkę od kilku kopnięć na korpus i nogę rywala. Polak wywierał presję i dyktował tempo wymian. Backstrom trafił frontalnym kopnięciem na szczękę, ale Sebastian ustał to uderzenie. Rajewski punktował Szweda, to z jego strony padało więcej celnych ciosów. Pierwsza runda mijała na spokojnych wymianach w stójce, w których przewagę utrzymywał Polak.

Backstrom był pasywny w tym starciu, większość ataków inicjował Sebastian. Polak regularnie trafiał ciosami prostymi oraz kopnięciami. W połowie rundy Niklas trafił kopnięciem na krocze, po którym Rajewski dostał czas na powrót do siebie. Po wznowieniu walki Sebastian dalej utrzymywał inicjatywę w stójce. Rajewski był precyzyjny w swoich atakach i nie pozwalał Szwedowi na kontrowanie.

W trzeciej rundzie sytuacja nie ulegała zmianie. Zawodnicy kontynuowali wyrachowaną potyczkę w stójce. Niklas nie potrafił znaleźć argumentów na umiejętności i taktykę Polaka. Rajewski skutecznie walczył z dystansu, wywierał presję i rozbijał swojego przeciwnika. W końcówce rundy Rajewski naruszył Szweda i zadał serię mocnych ciosów, podkreślając swoją przewagę. Po trzech rundach sędziowie punktowi byli jednogłośni w swojej ocenie tego starcia. Po triumfie przez decyzję w górę powędrowała ręka Sebastiana Rajewskiego.

70,3 kg: Sebastian Rajewski pok. Niklasa Bäckströma przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-27, 30-27)

Pełne wyniki gali KSW 66

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Cyklop Schabowy

PRIDE FC
Heavyweight

7,074 komentarzy 15,097 polubień

Ilość ciosów I skuteczność zdecydowanie była po stronie Sebastiana Rajewskiego

Odpowiedz polub

Roshi

Vale Tudo
Championship

27,902 komentarzy 92,664 polubień

Król Północy sciagniety z kanapy... :beczka:

Odpowiedz 1 Like

Vvallachia

UFC
Light Heavyweight

15,223 komentarzy 33,446 polubień

Król Północy sciagniety z kanapy... :beczka:

Ściągnięty......z Północy :penn:

Odpowiedz 1 Like

lemmy

PRIDE FC
Heavyweight

7,268 komentarzy 18,640 polubień

Fajnie walczy Sebastian, widać, że myśli i cały czas ma spokój w głowie.

Odpowiedz polub