KSW 66 kasuzbowski maciejowski

Krystian Kaszubowski pokonał Roberta Maciejowskiego na gali KSW 66 w Szczecinie. Kaszubowski kontrolował przeciwnika w parterze na przestrzeni trzech rund i triumfował przez jednogłośną decyzję.

Już po kilkunastu sekundach walki Kaszubowski przeniósł akcję do parteru. Krystian wylądował w gardzie Maciejowskiego, ale szybko przeszedł do pozycji bocznej. Po minucie spędzonej na ziemi Maciejowski zdołał podnieść się przy siatce. Kaszubowski nie stracił jednak kontroli nawet na moment i od razu ponownie obalił Roberta. Kaszubowski znów znalazł się w pozycji bocznej, skąd zagroził przeciwnikowi dźwignią na rękę. Maciejowskiemu udało się przetoczyć Krystiana, a następnie uciec do stójki. Kaszubowski nie miał zamiaru bić się w tej płaszczyźnie i po chwili Maciejowski ponownie wylądował na plecach. Krystian przeszedł do dosiadu, ale znów został przetoczony przez Roberta. Zawodnicy wrócili do stójki, gdzie Kaszubowski zaczął mieć problem z biodrem.

Na początku drugiej odsłony Maciejowski trafił palcem w oko Krystiana. Robert przejął inicjatywę w stójce, zadał kilka celnych uderzeń. Kaszubowski obalił Maciejowskiego i skupił się na kontroli przeciwnika w parterze. Robert przykleił się do rywala, starając wymusić pasywność. Na moment podniósł się, ale Kaszubowski od razu zanotował kolejne sprowadzenie. Krystian rozbijał Maciejowskiego w parterze, pewnie zapisując kolejną rundę na swoje konto.

Maciejowski miał swoją szansę w stójce, ale Kaszubowski skrócił dystans i po raz kolejny przeniósł akcję na matę. Krystian utrzymywał rywala na plecach, atakował krótkimi ciosami i pewnie zmierzał po zwycięstwo przez decyzję. Maciejowski chwytał się siatki, za co został mu odjęty punkt. Na nieco ponad minutę przez końcem starcia Roberto przetoczył Kaszubowskiego. Krystian podniósł jednak pozycję, a następnie obalił. Po trzech rundach walki sędziowie jednogłośnie zadecydowali o zwycięstwie Krystiana Kaszubowskiego.

83,9 kg: Krystian Kaszubowski pok. Roberta Maciejowskiego przez jednogłośną decyzję (30-26, 30-26, 30-26)

Pełne wyniki gali KSW 66

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Cyklop Schabowy
Cyklop Schabowy

UFC
Featherweight

8,440 komentarzy 19,026 polubień

Niezbyt porywająca walka, ale tym razem Krystianowi jestem w stanie wybaczyć przez kontuzję biodra

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Punisher14
Punisher14

Maximum FC
Lightweight

1,532 komentarzy 3,828 polubień

Niezbyt porywająca walka, ale tym razem Krystianowi jestem w stanie wybaczyć przez kontuzję biodra

Zgadza sie. Ale Krystian zawalczyl wlasnie madrze, taktycznie i charakternie, bo niektorzy by wywiesili biala flage.

Odpowiedz 3 polubień

m
miszaa

ONE FC
Super Heavyweight

2,638 komentarzy 5,328 polubień

Dobrze, ze wygral, bo tego Maciejowskiego nie chcialbym juz ogladać.

Odpowiedz polub