Informacja prasowa:

Organizacja KSW jak zawsze przyznała bonusy po gali, która odbyła się w minioną sobotę. Nie było było łatwo, ponieważ na KSW 64 fani zobaczyli mnóstwo świetnych akcji i skończeń. Ostatecznie dodatkowa nagroda za nokaut wieczoru powędrowała do Daniela Rutkowskiego za wysokie kopnięcie, którym posłał na deski Filipa Pejicia. Poddaniem wieczoru został wybrany pierwszy w historii KSW odwrotny trójkąt nogami, którym mistrz kategorii koguciej, Sebastian Przybysz, udusił Bruno Augusto dos Santosa. Za najlepsze starcie sobotniego wydarzenia uznano wojnę, którą stoczyli Cezary Kęsik i Marcin Krakowiak.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

21 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of VaeVictis
VaeVictis

UFC
Light Heavyweight

16,417 komentarzy 18,935 polubień

W koncu wybory z ktorymi trudno dyskutowac. Kesik-Krakowiak, prawie cala walka zalapala sie do HL ;)

Odpowiedz polub

W
WsiowySmieszek

Maximum FC
Bantamweight

1,422 komentarzy 2,931 polubień

ŁŁŁŁŁŁŁŁOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!

REKORDOWO trafne bonusy

Odpowiedz polub

Avatar of Boxerross
Boxerross

Legacy FC
Featherweight

1,926 komentarzy 3,041 polubień

Który sędzia niby kazał Rutkowi dobijać

Odpowiedz polub

Avatar of Siedem
Siedem

NoLife FC

33,369 komentarzy 81,911 polubień

Który sędzia niby kazał Rutkowi dobijać

Rutek sobie tak jebnął na wywiadzie, pewnie chodziło mu że długo Bronder biegł i w ten sposób "nakazał" mu dobić. Ferwor walki widać że rutek trochę żałował tego ciosu ostatniego no i może tak się usprawiedliwił :fjedzia:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of lemmy
lemmy

PRIDE FC
Welterweight

6,498 komentarzy 22,366 polubień

A gdzie Mariusz? W końcu pokonał w 18 sekund, niebezpiecznego mistrza senegalskich zapasów.

Odpowiedz 13 polubień

Avatar of flyingleb
flyingleb

EFC Africa
Middleweight

2,948 komentarzy 8,290 polubień

Słuszny wybór i oby te bonusy :Duke3d:były rekordowe i liczby w nich zawarte najlepiej potwierdzone notarialnie przez DDklakiera:jimcarrey:

Odpowiedz polub

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Heavyweight

19,715 komentarzy 58,144 polubień

I cyk 700 zł dla Rutka ekstra wpadło.

Odpowiedz 16 polubień

Avatar of Boxerross
Boxerross

Legacy FC
Featherweight

1,926 komentarzy 3,041 polubień

I cyk 700 zł dla Rutka ekstra wpadło.

Netto

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of lemmy
lemmy

PRIDE FC
Welterweight

6,498 komentarzy 22,366 polubień

Z fakturą byłoby jeszcze więcej.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of MaloHombre
MaloHombre

PRIDE FC
Middleweight

6,750 komentarzy 24,523 polubień

I cyk 700 zł dla Rutka ekstra wpadło.

Czy to prawda @Dominik Durniat ?

Podobno się znasz jak mało kto

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

UFC
Heavyweight

17,972 komentarzy 76,785 polubień

A za powalenie 200 kilogramów Bombardiera nie dali bonusu?
Mario wziąłby i te 700 złotych.

Odpowiedz 11 polubień

W
WsiowySmieszek

Maximum FC
Bantamweight

1,422 komentarzy 2,931 polubień

Czy to prawda @Dominik Durniat ?

Podobno się znasz jak mało kto

Jakby imperator kelner powiedział, że bonus wynosi milion złotych to dureń by latał po forach i yutubach i wypisywał że jak kelner mówi, że tak jest to znaczy że tak jest, a my się chuja znamy.

To jest taki typ człowieka.

Rozkaz pana, klapki na oczy, kop w dupę i do przodu.

Odpowiedz 4 polubień

M
Mtiorian

Brutaal
Lightweight

500 komentarzy 969 polubień

Daję Wam moje słowo, że bonusy wynoszą tysiąc dolarów.

Spoiler content hidden.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Kadczers
Kadczers

Bellator
Heavyweight

4,805 komentarzy 7,331 polubień

I cyk 700 zł dla Rutka ekstra wpadło.

Prawie na kubik betonu w Polsce :bye:niech żyje Polski ład

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of manfred004
manfred004

Legacy FC
Light Heavyweight

2,136 komentarzy 8,017 polubień

Prawie na kubik betonu w Polsce :bye:niech żyje Polski ład

Nie gadaj. Rok temu bylo 300-400 jak brałem

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Heavyweight

19,715 komentarzy 58,144 polubień

Nie gadaj. Rok temu bylo 300-400 jak brałem

Tetaz tez tak jest za b25 zapłacisz maksymalnie 450zl

Odpowiedz 1 Like

Avatar of MaloHombre
MaloHombre

PRIDE FC
Middleweight

6,750 komentarzy 24,523 polubień

I cyk płynna zmiana tematu na ceny betonu :juanlaugh:

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Kadczers
Kadczers

Bellator
Heavyweight

4,805 komentarzy 7,331 polubień

Nie gadaj. Rok temu bylo 300-400 jak brałem

Racja .ROK TEMU :bye:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Endrju Golara
Endrju Golara

WSOF
Light Heavyweight

3,440 komentarzy 11,842 polubień
m
mars255

BAMMA
Bantamweight

759 komentarzy 883 polubień

@Dominik Durniat to ile dostali? Milion czy trochę mniej? W końcu to bonusy organizacji pobijającej coraz to nowe rekordy, która płaci krocie to pewnie i bonusy są olbrzymie.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of jihaad
jihaad

UFC
Middleweight

12,255 komentarzy 31,935 polubień

I cyk 700 zł dla Rutka ekstra wpadło.

:beczka:

Odpowiedz 3 polubień