darko stosic ksw

Darko Stosić pokonał Michała Andryszaka na gali KSW 63. Serb odniósł zwycięstwo przez niejednogłośną decyzję po trzech rundach boju w stójce.

Zawodnicy wymienili po niskim kopnięciu na początku starcia. Andryszak szukał również trafienia w głowę, ale Serb przyjął każde uderzenie na gardę. Michał aktywnie pracował na nogach i atakował z dystansu napierającego do przodu Stosicia. Polak korzystał z przewagi zasięgu, natomiast Darko starał się sprowokować „Longera” do otwartej wymiany. W połowie rundy Andryszak poszukał obalenia, jednak Stosić z łatwością wybronił tę próbę. Po chwili Michał już skutecznie przeniósł akcję do parteru. „Longer” znalazł się w półgardzie, skąd spokojnie kontrolował i rozbijał przeciwnika do końca pierwszej rundy.

Stosić zaatakował niskim kopnięciem, ale Michał świetnie skontrował prawym prostym. Polak cały czas utrzymywał rywala na dystans i wygrywał większość wymian w stójce. „Longer” ciągle próbował trafić wysokim kopnięciem. Darko atakował sierpowymi i ciosami na korpus, Serb podkręcał tempo i wywierał presję na Michale. Andryszak zanurkował po obalenie, jednak Stosić utrzymał się na nogach. W końcówce drugiej rundy Serb naruszył Michała w stójce. Andryszak wycofał się pod naporem rywala i przyjął kilka uderzeń przed gongiem kończącym drugą odsłonę.

Serb błyskawicznie ruszył do ataku na początku ostatniej rundy tego starcia. Andryszak chciał obalić, ale i tym razem Darko nie dał się przewrócić. „Longer” zwolnił i pozwolił Stosiciowi na przejęcie inicjatywy. Darko napierał do przodu, stale atakując mocnymi ciosami na głowę i tułów Polaka. Na dwie minuty przed końcem walki Michał ruszył po sprowadzenie z klinczu. Stosić zerwał uchwyt i akcja wróciła na środek klatki. Po trzech rundach boju w stójce o werdykcie musieli zadecydować sędziowie punktowi. Po niejednogłośnej decyzji w górę powędrowała ręka Darko Stosicia.

120,2 kg: Darko Stosić pok. Michała Andryszaka przez niejednogłośną decyzję (28-29, 29-28, 29-28)

Pełne wyniki gali KSW 63

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

8 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

jihaad

UFC
Middleweight

10,058 komentarzy 23,587 polubień

Jednogłośnie Stosic 29-28. W drugiej i trzeciej Longer dostawał lanie.

Odpowiedz polub

MaloHombre

KSW
Heavyweight

6,123 komentarzy 21,563 polubień

:waldeklaugh:Trener Andrzej

Odpowiedz 2 polubień

M
Mtiorian

Brutaal
Lightweight

501 komentarzy 969 polubień

KOŚCIELSKI NAPIERDALAJ TEGO LETARBIEGO Z ZA GRAMANICY, NIE BĘDĄ NAM TU WAŁKÓW KRĘCIĆ PANIE TRENERZE

Odpowiedz polub

Miskatonic

UFC
Heavyweight

18,188 komentarzy 66,910 polubień

Andryszak nie ma już w sobie ognia żeby wygrać ani nawet zawalczyć w swoim stylu.

Koniec.

Odpowiedz 1 Like

VaeVictis

UFC
Light Heavyweight

16,419 komentarzy 18,759 polubień

Jedyna opcja jakiej nie uwzglednilem w kuponach to Serb na punkty, a mialem tam Wiklacza i Wrzoska na Glory. Zalamka ;)

Odpowiedz polub

Średniej wielkości znawca

Maximum FC
Welterweight

1,578 komentarzy 4,193 polubień

Pany, bo nie oglądałem.

Dobra waleczka czy surowizna?

Odpowiedz polub

Endrju Golara

Maximum FC
Featherweight

1,482 komentarzy 5,352 polubień

Pany, bo nie oglądałem.

Dobra waleczka czy surowizna?

Cytując klasyka "No tak średnio bym powiedział, tak średnio". Darko ładował manę, żeby raz porządnie trafić i zgasić światło, ale nie wychodziło, bo póki Longer dawał radę kondycyjnie, to trzymał go na dystans lewym prostym, a nawet udało się obalić. W drugiej i trzeciej rundzie Stosic zaczął więcej uderzać na korpus i trochę bardziej mieszać kombinacje. Moim zdaniem bez kontrowersji 2 i 3 runda na korzyść Darko i zasłużona wygrana.

Odpowiedz 1 Like

T
Trolololo

Jungle Fight
Heavyweight

425 komentarzy 281 polubień

Jednogłośnie Stosic 29-28. W drugiej i trzeciej Longer dostawał lanie.

A jesteś w stanie wypunktować niejednogłośnie? :jjsmile:

Odpowiedz 1 Like