roberto soldić ksw

Roberto Soldić zwyciężył w walce wieczoru gali KSW 63 przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie. Chorwat rozbił Patrika Kincla w parterze i tym samym obronił pas mistrzowski w kategorii półśredniej.

Soldić i Kincl wymienili kilka niskich kopnięć w początkowej fazie starcia. Obaj nie podejmowali zbędnego ryzyka i starali się wyczekać rywala. Czech zaatakował korpus mistrza, na co Roberto odpowiedział skróceniem dystansu i krótką szarżą. Soldić nieustannie wywierał presję, zmuszając Kincla do walki na wstecznym. Na dwie minuty przed końcem rundy akcja przeniosła się do parteru, a górną pozycję zajął „Robocop”. Chorwat skontrolował pretendenta w parterze, zaznaczając swoją przewagę w tej odsłonie.

Patrik starał się przejąć inicjatywę podczas wymian w stójce, ale został skontrowany mocnym uderzeniem w wykonaniu Roberto. Czech w końcu zanurkował po nogę Roberto i udało mu się przewrócić panującego mistrza. Soldić przechwycił głowę Kincla i zagroził gilotyną, ale pretendent wydostał się z techniki kończącej. Kincl zajął półgardę i utrzymał Soldicia na ziemi aż do końca drugiej rundy.

Soldić lepiej rozpoczął trzecią odsłonę walki wieczoru KSW 63. Akcja szybko przeniosła się do parteru, Roberto pracował nad trójkątem rękami, a następnie przeszedł do dosiadu. Chorwat jeszcze raz próbował zapiąć duszenie, po czym zasypał Patrika gradem ciosów. Kincl nie był w stanie uciec z pleców i po serii mocnych uderzeń w parterze sędzia ringowy przerwał walkę. Roberto Soldić zwyciężył przez TKO i obronił pas mistrzowski wagi półśredniej.

77,1 kg: Roberto Soldić pok. Patrika Kincla przez TKO, runda 3, 2:55 | walka o pas |

Pełne wyniki gali KSW 63

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Średniej wielkości znawca

Legacy FC
Middleweight

2,058 komentarzy 6,537 polubień

Ładnego kopa zajechał Czech Soldiciowi. Takiego "Błachowicza".

Ale poza tym to jednak missmatch, zwłaszcza że sporo progresu u Roberto, mordował go na tej ziemi bardzo metodycznie.

Odpowiedz polub