ksw 63 eszer czerwińska

Emilia Czerwińska zwyciężyła w starciu dwóch debiutantek na gali KSW 63. Utytułowana kickbokserka rozbiła Weronikę Eszer ciosami w parterze podczas drugiej rundy.

Eszer rozpoczęła pojedynek od kilku niskich kopnięć. Czerwińska starała się wyczuć dystans swoimi uderzeniami. Weronice udało się obalić, Emilla odwróciła pozycję, jednak Eszer od razu ruszyła po techniką kończącą. Eszer szukała duszenia oraz dźwigni na rękę, ale Czerwińska przetrwała w parterze i akcja przeniosła się do klinczu. Czerwińska trafiła świetnym kolanem na głowę, po czym zawodniczki wróciły na środek klatki. Eszer nie ryzykowała walki w stójce z utytułowaną kickbokserką i od razu poszła po kolejne obalenie. Emilia obroniła się i zajęła pozycję z góry. Wkrótce obie panie ponownie znalazły się w stójce. Eszer była już mocno zmęczona, jej próby obaleń były nieprzygotowane i łatwe do przeczytania dla Czerwińskiej. Emilia zdobyła dosiad i zasypała rywalkę gradem ciosów przed końcem pierwszej rundy.

Czerwińska regularnie obijała Eszer w stójce, Weronika w dalszym ciągu nie była w stanie wypracować skutecznego obalenia. Emilia wykorzystywała przewagę siły w starciu na chwyty. Emilia atakowała ciosami w parterze, a następnie wpięła się za plecy w poszukiwaniu techniki kończącej. Czerwińska przeszła do dosiadu, skąd kontynuowała rozbijanie Weroniki. Po serii uderzeń łokciem sędzia ringowy zdecydował się przerwać pojedynek. Emilia Czerwińska zwyciężyła przez techniczny nokaut w drugiej rundzie.

56,7 kg: Emilia Czerwińska pok. Weronikę Eszer przez TKO, runda 2, 3:50

Pełne wyniki gali KSW 63

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

MaloHombre

KSW
Welterweight

5,337 komentarzy 13,569 polubień

Pokażcie to Sararze. Niech sobie zobaczy jak mógł wyglądać, gdyby trenował

Odpowiedz 5 polubień

M
Mtiorian

Jungle Fight
Welterweight

310 komentarzy 586 polubień

Ma ktoś zdjęcia jej psiochy? :roberteyeblinking:

Odpowiedz 2 polubień