mamed khalidov pudzianowski jurkowski

Mamed Khalidov, mistrz organizacji KSW, przedstawił swoje spojrzenie na nadchodzącą walkę Łukasza Jurkowskiego z Mariuszem Pudzianowskim.

5 czerwca podczas gali KSW 61 Mariusz Pudzianowski zmierzy się z pierwszym turniejowym mistrzem organizacji Łukaszem Jurkowskim.

Przed nadchodzącym bojem Mamed Khalidov w rozmowie z Arturem Mazurem dla serwisu WP Sportowe Fakty powiedział jak zapatruje się na pojedynek „Jurasa” z „Pudzianem”.

Wydaje mi się, że faworytem jest „Pudzian” – 60 do 40.

Mamed dodał jednak też jak widzi potencjalny przebieg starcia.

Juras to jest naprawdę znakomity striker, a „Pudzian” ma naprawdę wielkie dziury w stójce. To nie jest jakiś super stójkowicz. Jeżeli ma wygrać „Juras”, to wygra w pierwszej rundzie nokautując „Pudziana”. Jeżeli to pójdzie dalej, to Pudzianowski jest zawzięty i myślę, że ma lepszą kondycję i wytrzymałość, tak mi się wydaje.

Mariusz Pudzianowski niedawno powrócił do KSW. Polak miał zmierzyć się z Serigne Ousmane Dią, ale zawodnik ten tuż przed starciem trafił do szpitala. Jego miejsce zajął natomiast Nikola Milanović. “Pudzian” szybko rozprawił się z nowym rywalem. Już w pierwszej rundzie po przeniesieniu walki na matę rozbił przeciwnika ciosami.

Przed ostatnim pojedynkiem Mariusz miał długą przerwę od startów. Wcześniej walczył w klatce podczas KSW 51 w listopadzie roku 2019. Jego rywalem był Erko Jun, którego strongman znokautował w drugiej rundzie.

Łukasz Jurkowski walczył po raz ostatni w roku 2019 kiedy to wygrał ze Stjepanem Bekavacem. W roku 2020 miał zmierzyć się z Szymonem Kołeckim, ale ostatecznie do starcia nigdy nie doszło.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Raven
Raven

Bellator
Light Heavyweight

4,617 komentarzy 16,432 polubień

Jeżeli to pójdzie dalej, to Pudzianowski jest zawzięty i myślę, że ma lepszą kondycję i wytrzymałość, tak mi się wydaje.

Kurwa Kondycja i Pudzianowski to oksymoron. Moja św. pamięci Babcia, w wieku 91 lat, walcząc z chodzikiem i całą eskapadą do toalety, była po tym mniej spompowana niż Mario po jednej rundzie w klatce. Kolory też miała bardziej "naturalne". Po takim wysrywie, prowadzący powinien natychmiast schować mikrofon, podziękować Mamedowi i powiedzieć, że się spieszy, bo zapomniał w domu zakręcić kurek w wannie.

Odpowiedz 12 polubień

Avatar of Graf Ramolo
Graf Ramolo

Maximum FC
Light Heavyweight

1,698 komentarzy 2,668 polubień

Go home Mamed, you drunk.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of roundone
roundone

BAMMA
Bantamweight

790 komentarzy 872 polubień

Kur w sumie jak by Mario wypierdolil takiego luja jak Roleksowi Graciemu i Juras poszedł by spać to nie tak źle by wyszło Kawul czytasz czy już oczy się wywrocily :confused:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Vvallachia
Vvallachia

UFC
Light Heavyweight

14,683 komentarzy 31,889 polubień

Mamed co ty piłeś

Pudzi i kondycha?

Odpowiedz polub