marian ziółkowski maciej kazieczko

Maciej Kazieczko, który już niedługo stanie do walki o pas wagi lekkiej organizacji KSW, jest gotów na starcie na pełnym dystansie, ale będzie szukał nokautu na mistrzu.

Podczas gali KSW 60 dojdzie do starcia mistrzowskiego pomiędzy Marianem Ziółkowskim i Maciejem Kazieczką. Zawodnik trenujący na co dzień w klubie Ankos MMA znany jest ze swoich umiejętności stójkowych i przewiduje, że również mistrz będzie chciał prowadzić walkę w tej płaszczyźnie.

Spodziewam się starcia w stójce. Marian nie walczy jak zapaśnik, nie idzie sam z siebie do parteru, tylko raczej wykorzystuje nadarzające się okazje i potem próbuje kończyć walkę na macie. Ostatecznie jednak myślę, że mamy podobne style.

Kazieczko w rozmowie dla KSW dodał też, że chciałby wygrać pojedynek przed czasem.

Przygotowania są oczywiście skupione na pełnym dystansie. Kondycyjnie czuję się dobrze i jestem gotowy na pięć rund. Chciałbym jednak skończyć walkę przed czasem. Starcie na punkty z mistrzem, to ryzyko decyzji sędziowskiej. Akcje, które przerabiam na treningach mają na celu nokaut, ale nastawiony jestem na pięć ciężkich rund. Jestem na nie gotowy.

Do starcia Mariana Ziółkowskiego i Macieja Kazieczki miało dojść już na gali KSW 54, ale wypadnięcie z walki mistrzowskiej Shamila Musaeva spowodowało roszady w karcie walk i ostatecznie warszawianin spotkał się z Mateuszem Gamrotem, a reprezentant Ankosu MMA podjął Karlo Caputa.

Maciej Kazieczko ma za sobą cztery wygrane z rzędu w klatce KSW. W ostatnim boju wygrał przed czasem z Karlo Caputem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

kovalek2

Legacy FC </br><b> Featherweight</b>

1,928 komentarzy 2,741 polubień

Mariano się nie da znokałtować

Odpowiedz polub

Djuk94

Oplot Challenge </br><b> Middleweight </b>

117 komentarzy 73 polubień

Mariano się nie da znokałtować

No nie da, bo jak będzie taka sytuacja, to będzie klepał, jak z Rębeckim.

Odpowiedz polub