marian ziółkowski maciej kazieczko

Maciej Kazieczko, który już niedługo stanie do walki o pas wagi lekkiej organizacji KSW, jest gotów na starcie na pełnym dystansie, ale będzie szukał nokautu na mistrzu.

Podczas gali KSW 60 dojdzie do starcia mistrzowskiego pomiędzy Marianem Ziółkowskim i Maciejem Kazieczką. Zawodnik trenujący na co dzień w klubie Ankos MMA znany jest ze swoich umiejętności stójkowych i przewiduje, że również mistrz będzie chciał prowadzić walkę w tej płaszczyźnie.

Spodziewam się starcia w stójce. Marian nie walczy jak zapaśnik, nie idzie sam z siebie do parteru, tylko raczej wykorzystuje nadarzające się okazje i potem próbuje kończyć walkę na macie. Ostatecznie jednak myślę, że mamy podobne style.

Kazieczko w rozmowie dla KSW dodał też, że chciałby wygrać pojedynek przed czasem.

Przygotowania są oczywiście skupione na pełnym dystansie. Kondycyjnie czuję się dobrze i jestem gotowy na pięć rund. Chciałbym jednak skończyć walkę przed czasem. Starcie na punkty z mistrzem, to ryzyko decyzji sędziowskiej. Akcje, które przerabiam na treningach mają na celu nokaut, ale nastawiony jestem na pięć ciężkich rund. Jestem na nie gotowy.

Do starcia Mariana Ziółkowskiego i Macieja Kazieczki miało dojść już na gali KSW 54, ale wypadnięcie z walki mistrzowskiej Shamila Musaeva spowodowało roszady w karcie walk i ostatecznie warszawianin spotkał się z Mateuszem Gamrotem, a reprezentant Ankosu MMA podjął Karlo Caputa.

Maciej Kazieczko ma za sobą cztery wygrane z rzędu w klatce KSW. W ostatnim boju wygrał przed czasem z Karlo Caputem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of kovalek2
kovalek2

EFC Africa
Light Heavyweight

2,990 komentarzy 7,189 polubień

Mariano się nie da znokałtować

Odpowiedz polub

Avatar of Djuk94
Djuk94

Shark Fights
Heavyweight

1,356 komentarzy 1,288 polubień

Mariano się nie da znokałtować

No nie da, bo jak będzie taka sytuacja, to będzie klepał, jak z Rębeckim.

Odpowiedz polub