Poznaliśmy pierwsze szczegóły gali KSW 60. Wydarzenie odbędzie się już 24 kwietnia. W karcie walk zobaczymy między innymi Tomasza Narkuna i Izu Ugonoha, natomiast w starciu o pas mistrzowski Marian Ziółkowski skrzyżuje rękawice z Maciejem Kazieczką.

Do kolejnej obrony tytułu mistrzowskiego kategorii półciężkiej stanie Tomasz Narkun (MMA 18-3-0). „Żyrafa” powróci do klatki po ubiegłorocznej wygranej z Ivanem Erslanem, którego poddał duszeniem zza pleców w drugiej rundzie. Wcześniej 31-latek pokonywał między innymi Przemysława Mysialę czy dwukrotnie Mameda Khalidova. Jedyną przegraną na przestrzeni ostatnich sześciu lat Narkun poniósł w starciu z Philem De Friesem.

Do pierwszej obrony tytułu mistrzowskiego w wadze lekkiej stanie Marian Ziółkowski (MMA 22-8-1). Pas 30-latek zdobył w grudniu 2020 roku na gali KSW 57, gdzie w czwartej rundzie znokautował Romana Szymańskiego. Wcześniej „Golden Boy” wygrywał z Gracjanem Szadzińskim i Grzegorzem Szulakowskim, przegrywał natomiast z Mateuszem Gamrotem i Kleberem Koike Erbstem.

Po czterech wygranych z rzędu Maciej Kazieczko (MMA 7-1-0) otrzymał walkę o pas. Podczas serii wygranych pokonywał przed czasem Michaela Dubois i Karlo Caputa, na punkty natomiast Bartłomieja Koperę i Macieja Kalicińskiego. Jedyną przegraną w zawodowym MMA poniósł w starciu z Gracjanem Szadzińskim w grudniu 2017 roku.

Drugą walkę w zawodowym MMA stoczy Izu Ugonoh (MMA 1-0-0). 34-latek pierwszy pojedynek pod szyldem KSW stoczył w sierpniu 2020 roku. Już w pierwszej rundzie wygrał wtedy z Quentinem Domingosem, który starcie skończył z kontuzją nogi.

Przeciwnikiem Ugonoha będzie Thomas Narmo (MMA 4-0-0). „The Last Viking” na swoim koncie ma już cztery walki w zawodowym MMA, gdzie zadebiutował w lipcu 2019 roku. Wszystkie starcia zwyciężał przed czasem, jednak żaden z zawodników, których pokonał, nie miał dodatniego rekordu – trzech z nich to debiutanci, natomiast jeden w momencie walki miał rekord 0-4.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.