pudzianowski i Serigne Ousmane Dia bombardier

Już dziś podczas gali KSW 59 dojdzie do pojedynku Mariusza Pudzianowskiego z Serigne Ousmane Dią. Według jednego z szefów KSW w starciu tym to szybkość może odegrać kluczową rolę.

W walce wieczoru gali KSW 59 dojdzie do prawdziwego starcia gigantów. Mariusz Pudzianowski zmierzy się w nim z królem zapasów z Senegalu, Serigne Ousmane Dią, który waży o ponad 30 kilogramów więcej od Polaka.

W rozmowie dla telewizji Polsat Martin Lewandowski, jeden z szefów KSW, powiedział że to szybkość i technika mogą być najważniejszymi atutami Pudzianowskiego w walce.

Na pewno to będzie jeden z atutów Mariusza. Poza większym doświadczenie. „Pudzian” jest mniejszy i może dać mu to dużo atutów.

Lewandowski spodziewa się jednak trudnej walki w okrągłej klatce.

Pamiętajmy, że „Bombardier” to jest mistrz świata senegalskich zapasów. Facet, który już ma za sobą dwie walki w MMA, więc to nie będzie łatwy przeciwnika dla „Pudziana”, szczególnie, że „Pudzian” wraca po kontuzji i prawie półtorarocznej przerwie.

Gala KSW 59, podczas której dojdzie do starcia „Pudziana” z „Bombardierem” rozpocznie się już dziś o godzinie 20:00.

Podczas nadchodzącego wydarzenia kibice zobaczą również walkę mistrzowską pomiędzy Antunem Raciciem i Sebastianem Przybyszem oraz bój Damiana Janikowskiego z Jasonem Radcliffe’em.

Gala KSW 59 będzie drugim wydarzeniem organizacji przygotowanym w tym roku.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.