Udany debiut Andrzeja Grzebyka w KSW! Zawodnik z Rzeszowa po świetnym występie znokautował Tomasza Jakubca w drugiej rundzie walki na gali KSW 53!

Grzebyk zaczął od kilku kopnięć na korpus, ale Jakubiec agresywnie napierał z ciosami na głowę. Tomasz walczył bardzo agresywnie i kilkukrotnie trafił czysto na szczękę Andrzeja. Były mistrz FEN koncentrował się na kopnięciach z dystansu. Jakubiec w końcu nieco zwolnił i wywiązała się otwarta, wyrównana walka na środku klatki. Grzebyk trafił prawym i posłał Jakubca na deski! Andrzej zajął pozycję z góry, ale nie udało mu się skończyć tej walki przed czasem. Andrzej przeważał w parterze, jednak Jakubiec zdołał odwrócić pozycję. Po powrocie do stójki Grzebyk ponownie trafił świetnym uderzeniem i Tomasz drugi raz wylądował na ziemi. Jakubiec walczył o przetrwanie, Grzebyk dominował coraz mocniej. Zawodnik Bastionu popisał się jednak wytrzymałością oraz charakterem i udało mu się dotrwać do drugiej rundy.

W pierwszych sekundach drugiej rundy Grzebyk posłał Jakubca trzeci raz na deski i tym razem był to koniec tego pojedynku. Andrzej Grzebyk zwycięzcą przez TKO w drugiej rundzie!

77,1 kg: Andrzej Grzebyk pok. Tomasz Jakubca przez TKO, runda 2, 0:15

Pełne wyniki gali KSW 53

24 KOMENTARZE

 1. Byłem bardzo ciekawy tej walki i początek w wykonaniu Jakubca sprawił, że miałem wątpliwości co do zwycięzcy. Grzebyk jednak szybko udowodnił, że jest dużo lepszy.

 2. No pieknie mu wszedl ten lewy prosty! Brawo Grzebyk sprawdzianem to bedzie Roberto bo dzis to byla rozgrzewka…

 3. Ja bym Grzebyka zobaczył jeszcze z kimś przed walką z Soldicem. To co lubię u Grzebyka, to że czuje krew, potrafi pójść za ciosem, ale dla mnie Soldic jest i lepszy technicznie i ostrzejszy, no chyba że Grzebyk by szedł w zapasy, to też byłoby ciekawe. Ale Grzebyk fajne odświeżenie kategorii.

 4. Przygwiazdorzył dostał po ryju i się obudził… wyglądał jak rosyjski nowobogacki na wyprzedaży dywanów. Dobrze ze sie ogarnął

 5. Walki nie widziałem, tylko ten filmik, który Cactus z TT wrzucił. Kurde, fajnie to wygląda (nie dla tomka oczywiście): ten cios i osuwające się ciało jakby w spowolnionym tempie :applause:.

  Obaj młodzi i szerokie perspektywy przed nimi. Zdrowia i powodzenia na następnych walkach.

 6. Nie rozumiem gameplanu Jakubca. Albo jest masochistą, albo chciał całemu światu udowodnić, że jest w stanie walczyć z Grzebykiem w stójce. Mając takie ju jitsu pchać się konsekwentnie na kolejne strzały to bez sensu. Szkoda że nie pokazał parteru. Ciekawe jak wyglądałoby Ju jitsu Grzebyka na tle Jakubca

 7. W sumie to nie wiem czemu ale spodziewałem się więcej od Jakubca, no ale moze chciał więcej pokazać ale Grzebyk mu nie pozwolił.

  Dobry występ Grzebyka i mimo że zdarza mu się czasami być wkurwiający to fajnie walczy i czekam na jego następne walki

 8. Jakubiec tylko potwierdzil teze ze przeskok z takich malych lokalnych gal(tak traktuje ta AFN) do najwiekszego gracza na polskim rynku okazuje sie za duza i szybko weryfikuje kogos umiejetnosci.

 9. Nie rozumiem gameplanu Jakubca. Albo jest masochistą, albo chciał całemu światu udowodnić, że jest w stanie walczyć z Grzebykiem w stójce. Mając takie ju jitsu pchać się konsekwentnie na kolejne strzały to bez sensu. Szkoda że nie pokazał parteru. Ciekawe jak wyglądałoby Ju jitsu Grzebyka na tle Jakubca

  coś tam parteru było. Andrzej nie dał sobie przejść nóg. Po prostu był tego dnia dużo lepszy.

 10. Postawie Andrzeja w trakcie i po walce mogę tylko przyklasnąć. Brawo:applause:

  Czekam na kolejny pojedynek Grzebyka.

 11. Jakubiec dobrze zaczął ale w miarę upływu czasu w ogóle nie reagował na to co się dzieje w klatce.

  Był plan A, planu B zabrakło.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.