Za nami weekend z KSW i UFC. W Londynie mieliśmy okazję zobaczyć jubileuszową, 50. galę Konfrontacji Sztuk Walki, a największa na świecie organizacja MMA swoje wydarzenia organizowała w Kanadzie. Dziś wyniki zarówno 19. sezonu, gdzie ogłoszeni zostaną najlepsi typerzy tej edycji oraz zwycięzcy konkursu legalnego bukmachera, firmy TOTALbet.

Zwycięzców prosimy o kontakt pod adres: redakcja@mmarocks.pl – w tytule proszę wpisać „Typer MMA”, a w treści wiadomości maila na jaki macie konto u TOTALbet oraz ksywkę w Typerze, byśmy mogli zidentyfikować o jaką nagrodę chodzi.

Po pełne statystyki trzeba przejść do aplikacji: https://typermma.pl/round-summary/season-19/round-10

Jeśli o ranking ogólny chodzi, w ciągu całego sezonu, najlepszym Typującym okazał się Bartolllox23! Bardzo gratulujemy tego osiągnięcia! Drugie miejsce przypadło Madridsta66, a trzecie Slayerowi, który wskoczył rzutem na taśmę na podium.

19 KOMENTARZE

 1. Typer mi się nie ładuje, mam ikonę buforowania cały czas. Tak powinno być z racji zakończenia sezonu, czy jest jakiś problem w aplikacji albo z mojej strony?

 2. Typer mi się nie ładuje, mam ikonę buforowania cały czas. Tak powinno być z racji zakończenia sezonu, czy jest jakiś problem w aplikacji albo z mojej strony?

  Mi działa

 3. Twój wynik w tym typowaniu to:

  154 miejsce (154 pkt) ogólnie i 55 miejsce w lidze.

  Rywalizujesz w 1 lidze

  Obecne miejsce: 24 (5)

  Ranking ogólny: 34 (4)

 4. Typer mi się nie ładuje, mam ikonę buforowania cały czas. Tak powinno być z racji zakończenia sezonu, czy jest jakiś problem w aplikacji albo z mojej strony?

  Wyczyść cookies. Mi pomogło

 5. Twój wynik w tym typowaniu to:

  200 miejsce (140 pkt) ogólnie i 66 miejsce w lidze. Kliknij w przycisk poniżej, aby zobaczyć podsumowanie.

  Rywalizujesz w 2 lidze

  Obecne miejsce: 5 (1)

  Ranking ogólny: 23 (2)

  Chyba nie jest najgorzej jak na drugą edycję w której biorę udział.

 6. Kurde, ogólnie jestem 13. Niezły wynik, ale mogło być dużo lepiej. Niektóre gale poszły mi tragicznie, bo typowałem emocjonalnie i serduchem. Może kiedyś się to zmieni. 🙂

 7. Twój wynik w tym typowaniu to:

  148 miejsce (156 pkt) ogólnie i 53 miejsce w lidze.

  Rywalizujesz w 1 lidze

  Obecne miejsce: 34 (7)

  Ranking ogólny: 49 (8)

  :fjedzia:

 8. Ej @Cloud o co chodzi z bonusem że nagle mi zniknął? Dostałem za kolba vs Robbie i obstawilem za 10 zł zeszle ufc, i cyk nie ma nic dziś już

 9. Kiedy będzie dostępny ten freebet?

  Od poniedziałku.

  Ej @Cloud o co chodzi z bonusem że nagle mi zniknął? Dostałem za kolba vs Robbie i obstawilem za 10 zł zeszle ufc, i cyk nie ma nic dziś już

  Niestety nie wiem. Napiszę do naszego opiekuna.

  Tylko mi się nie ładuje typer?

  Faktycznie nie ładuje się. Spróbujemy to naprawić asap.

 10. Kuźwa znowu kilka punktów za podium. Ehh.

  A typer mi nie działa od kilku dni, myślałem że jeszcze wyników nie ma. Byłem pewny że dużo lepiej mi poszło w tej kolejce, ale trudno.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.