Za nami weekend z KSW i UFC. W Londynie mieliśmy okazję zobaczyć jubileuszową, 50. galę Konfrontacji Sztuk Walki, a największa na świecie organizacja MMA swoje wydarzenia organizowała w Kanadzie. Dziś wyniki zarówno 19. sezonu, gdzie ogłoszeni zostaną najlepsi typerzy tej edycji oraz zwycięzcy konkursu legalnego bukmachera, firmy TOTALbet.

Zwycięzców prosimy o kontakt pod adres: [email protected] – w tytule proszę wpisać „Typer MMA”, a w treści wiadomości maila na jaki macie konto u TOTALbet oraz ksywkę w Typerze, byśmy mogli zidentyfikować o jaką nagrodę chodzi.

Po pełne statystyki trzeba przejść do aplikacji: https://typermma.pl/round-summary/season-19/round-10

Jeśli o ranking ogólny chodzi, w ciągu całego sezonu, najlepszym Typującym okazał się Bartolllox23! Bardzo gratulujemy tego osiągnięcia! Drugie miejsce przypadło Madridsta66, a trzecie Slayerowi, który wskoczył rzutem na taśmę na podium.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

1 KOMENTARZ

  1. Typer mi się nie ładuje, mam ikonę buforowania cały czas. Tak powinno być z racji zakończenia sezonu, czy jest jakiś problem w aplikacji albo z mojej strony?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.