Marian Ziółkowski (MMA 21-7-1) kontra Norman Parke (MMA 27-6-1) na gali KSW 50! Stawką tego pojedynku po zwakowaniu przez Mateusza Gamrota mistrzowskiego pasa kategorii lekkiej, będzie tymczasowy pas mistrza. Gala na której dojdzie do walki odbędzie się 14 września w Londynie.

Marian Ziółkowski po przegranym debiucie w klatce KSW z Kleberem Koike Erbstem, doskonale zaprezentował się w swoich kolejnych występach, pokonując kolejno Grzegorza Szulakowskiego oraz Gracjana Szadzińskiego. „Golden Boy” ostatni raz w akcji zaprezentował się w kwietniu na gali KSW 48. Ziółkowski aż 17 z 21 zwycięstw w karierze odniósł przed czasem.

Norman Parke stanie przed drugą szansą na zdobycie pasa w polskiej organizacji. W swoim debiucie w KSW zawodnik z Irlandii Północnej przegrał przez decyzję z Mateuszem Gamrotem. Po rewanżu z „Gamerem”, który zakończył się wynikiem No Contest, Parke wygrał trzy walki z rzędu w KSW. „Stormin” pokonał Łukasza Chlewickiego, Borysa Mańkowskiego, a na KSW 49 wypunktował Artura Sowińskiego.

1 KOMENTARZ

  1. WAR Mariano Italiano. Gość w trybunie ludu udowodnił, że ma łeb na karku i "zdrowe" podejście do życia, byłby dobrym mistrzem w tym dołku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.