Potwierdziły się pojawiające się wcześniej informacje o kontuzji Damiana Grabowski (22-5). Jak udało dowiedzieć się naszej redakcji, „Polish Pitbull” nie wystąpi na gali KSW 50 z powodu odnowionej, starej kontuzji dłoni. W związku z tym na niecały miesiąc przed wydarzeniem w Londynie, nie wiadomo z kim zmierzy się Phil De Fries (17-6) w obronie tytułu mistrzowskiego w kategorii ciężkiej.

Grabowski w KSW zadebiutował w maju 2019 roku, rozbijając ciosami w drugiej rundzie Karola Bedorfa. Wcześniej „Polish Pitbull” udanie powrócił do klatki na FEN 22 pokonując w pierwszej odsłonie Jose Rodrigo Guelke.

Takim oto sposobem na niecały miesiąc przed galą KSW 50 znamy zaledwie 11 z 18 zawodników walczących podczas tego wydarzenia. Niedługo możemy więc z pewnością spodziewać się kolejnych ogłoszeń od organizacji KSW.

Aktualnie karta walk gali KSW 50 wygląda następująco:

Walka wieczoru:

Pojedynek o mistrzostwo KSW w wadze ciężkiej
Phil De Fries (17-6) vs TBA

Karta główna:

Pojedynek o mistrzostwo KSW w wadze półciężkiej
Tomasz Narkun (16-3) vs Przemysław Mysiala (23-9-1)

Pojedynek o mistrzostwo KSW w wadze półśedniej
Roberto Soldic (16-3) vs Patrik Kincl (22-9)

Pojedynek o tymczasowe mistrzostwo KSW w wadze lekkiej
Norman Parke (27-6-1) vs Marian Ziółkowski (21-7-1)

Damian Janikowski (3-2) vs Tony Giles (6-1)
Antoni Chmielewski (32-17) vs Jason Radcliffe (15-7)

71 KOMENTARZE

 1. Szkoda, liczyłem na Damiana po tym jak rozpierdoli w drobny mak, pozostałości które z Bedorfa zostawił sanczi forczi.

  Chujnia się robi, Karol już nie wróci taki jaki był, a szkoda bo lubiłem jego walki.

 2. Jedno mnie zastanawia. Mrozu wygrażał się, że będzie takie newsy publikował przed oficjalami na złość KSW a wiedząc o tym wcześniej chyba nic z tym nie zrobił. Zmiękła fajka ?

 3. Mam nadzieję, że De Fries już zrozumiał, że tutaj długo nie zabawi i czas szukać roboty gdzie indziej.

  A co do walki – nie ma problemu. KSW ma jeszcze paru kotów w ciężkiej.

  Erko, Jay Silva, Brat Pudziana. Coś się wybierze.

 4. Jedno mnie zastanawia. Mrozu wygrażał się, że będzie takie newsy publikował przed oficjalami na złość KSW a wiedząc o tym wcześniej chyba nic z tym nie zrobił. Zmiękła fajka ?

  Wygląda na to, że Mrozu ma jeszcze nadzieję, że ban nie jest dożywotni. Mimo, że dobrze wiedział o kontuzji, to i tak musiał posłużyć się Kitą. Jeszcze te pytanie o typowanie walki. Co złego to nie Mrozu. On ma rączki czyste.

 5. Karol zniszczył Grabowicza i mimo tego wała, który poleciał w tamtej walce, Danian jest tak rozbity, że ledwo się rusza. Mistrz nie bierze jeńców.

 6. Różal cały na biało, na białym koniu, w treningu I tak cały czas. Ale to będzie historia, odpali Defriesa po czym zwakuje pas I zawalczy rewanż za 4 banki płacone w karmie z uduszonym.

 7. Ze stajni 180 zawodników na bank przygotowane były przynajmniej 2 w zastępstwie.  Nie martwcie się, kolega od streama zapewni fajerwerki, gdyby cyrk nie dał rady. :showdatass::razz:udzianfap:

 8. Erko Jun ma świetną passę trzech wygranych przez nokaut z rzędu i jest naturalnym pretendentem w drodze po pas wagi ciężkiej KSW. Będzie to elektryzujące starcie doświadczenia z młodością i niezależnie od jego wyniku, będzie to walka, o której będziemy opowiadać wnukom.

  Wiem, za dużo "będzie" w jednym zdaniu.

 9. Karol zniszczył Grabowicza i mimo tego wała, który poleciał w tamtej walce, Danian jest tak rozbity, że ledwo się rusza. Mistrz nie bierze jeńców.

  :conorsalute::beczka:

 10. 9 na 18? Ja tu widzę 11 na 18, ktoś chyba nie umie liczyć i czemu nikt tego nie zauważył?

  :fjedzia::kawulpokapoka:

 11. Jedyna nadzieja.. Co prawda trzeba by było 1 runde zrobić ale czego się nie robi dla Hardkorowych Fanów.. Wtedy mamy pewność że będzie wojna na śmierć i życie #UFDTEAM

 12. 9 na 18? Ja tu widzę 11 na 18, ktoś chyba nie umie liczyć i czemu nikt tego nie zauważył?

  Sprawdzałem, czy to ktoś czyta. Brawo :conorsalute:

 13. Dawać mie tu jakiegoś nowego SantoForczi króla nokautow amazonskiej dżungli. Takiego przechuja co kapibary rozpierdala jednym jebnieciem.

 14. Zawsze mogą wyciągnąć asa w postaci…

  KAMILA W aka 'SongoKamil' z jakiegoś zagajnika w Puszczy Augustowskiej

  :fly::fly::fly:

 15. Omielańczuk? Wow, a Lewi twierdził że Daniel to nie nadaje się do krs bo nie porywa tłumów, po takim tekście pokazałbym im środkowy palec, szczególnie że chyba na hajsy w ACA nie narzeka. :matt:

  Jak dla mnie to o pas wagi ciężkiej krsu to powinien się bić Daniel a nie Grabowicz, bo wydaje mi się że przy obecnej kondycji HW to i tak tam na niego by się nie znalazł mocny. A jak i tak nie ma znaczenia czy walczył wcześniej i czy wygrywał, albo z kim wygrywał, to lepiej Daniel jak jakiś brazol.

  Jak ich zestawią to żeby nie wyjść na jakiegoś pajaca, to trzeba przyznać ze 3 walki nawet ciekawe w jubileuszu będą. Soldić z Kinclem, Parke z Ziółkowskim no i ta waga ciężka. PPV i tak nie kupie dla zasady. Kupiłem Babilon na ipli chociaż mam polsat, ale tak żeby podkreślić konsumencko swoją niechęć do tej organizacji. SPOILER

 16. Omielańczuk? Wow, a Lewi twierdził że Daniel to nie nadaje się do krs bo nie porywa tłumów, po takim tekście pokazałbym im środkowy palec, szczególnie że chyba na hajsy w ACA nie narzeka.

  Dokładnie, powinien jeszcze dać im nadzieję żeby rozpoczęła się jakaś tam promocja, niby wstępnie sie zgodzic, powiedzieć że czemu nie. A jak by przyszło juz do podpisania papierów wtedy we wszystkich mediach ogłosić że nie będzie walczyl dla ksw bo jest w :showdatass:

 17. Dokładnie, powinien jeszcze dać im nadzieję żeby rozpoczęła się jakaś tam promocja, niby wstępnie sie zgodzic, powiedzieć że czemu nie. A jak by przyszło juz do podpisania papierów wtedy we wszystkich mediach ogłosić że nie będzie walczyl dla ksw bo jest w :showdatass:

  Oj chyba wtedy trzeba było by mu wysłać pas "People's Champ", jakby jeszcze powiedział że dostał jakiejś choroby wenerycznej, chyba od podania ręki Kawulowi, to już w ogóle powinien założyć Patronite, bo myślę że oprócz mnie znalazłoby się tutaj paru gości co by się za taki numer z przyemnością dorzucili mu do chlebka z szynką. :jjsmile:

 18. Może ten Oliwia. Dawno nie walczył. A Bedorf z nim ledwo co wygrał.

  Nie takie ledwo co. Ale dawno o nim nic nie słychać, może rzeczywiście on.

 19. Red ostatnio w trybunie ludu mówił, że ma chorwackiego dzika co prawda rekord 1-0 ale może nie ma na co czekać

 20. Omielańczuk? Wow, a Lewi twierdził że Daniel to nie nadaje się do krs bo nie porywa tłumów, po takim tekście pokazałbym im środkowy palec, szczególnie że chyba na hajsy w ACA nie narzeka. :matt:

  Jak dla mnie to o pas wagi ciężkiej krsu to powinien się bić Daniel a nie Grabowicz, bo wydaje mi się że przy obecnej kondycji HW to i tak tam na niego by się nie znalazł mocny. A jak i tak nie ma znaczenia czy walczył wcześniej i czy wygrywał, albo z kim wygrywał, to lepiej Daniel jak jakiś brazol.

  Jak ich zestawią to żeby nie wyjść na jakiegoś pajaca, to trzeba przyznać ze 3 walki nawet ciekawe w jubileuszu będą. Soldić z Kinclem, Parke z Ziółkowskim no i ta waga ciężka. PPV i tak nie kupie dla zasady. Kupiłem Babilon na ipli chociaż mam polsat, ale tak żeby podkreślić konsumencko swoją niechęć do tej organizacji. SPOILER

  Daniel jest zbyt przystojny na ksw

 21. Red ostatnio w trybunie ludu mówił, że ma chorwackiego dzika co prawda rekord 1-0 ale może nie ma na co czekać

  Ogladasz te jego chujowe programy?

 22. Nie ma co się obrażać w przypadku Daniela. Jeśli jest oferta i kontrakt na to pozwala to ciągnąć kasę od wózkarzy i walczyć. :fjedzia:

 23. mam zastepstwo dla De Friesa……Pierwszy miszcz intergalaktycznej federacji kejesdabliu,waga juz jest,w treningu ciagle tez jest:) juz widze te nagłówki pierwszy miszcz stanie przed szansa na zdobycie pasa wagi ciężkiej na jubileuszowej gali ksw50 weteran sportow walki,prawdziwy gladiator nieustępliwy nie ugiety jedyny i niepowtarzalny Łukasz "mostek" jSurkowski

 24. Daniela nie wezmą, bo obaj gadali o nim głupoty i nagle by się okazało że głupkiem jest Lewandowski.

  Tego Brazola co wygrał z Longerem nie wezmą, bo nie ma tatuaży i wygląda niegroźnie.

  Będzie ktoś duży i groźny, odpad z UFC, ale to się ukryje. De Fries wygra to szybko i będzie pompowany w wywiadach.

  KSW się kończy, daje im 2 lata. Dziękuję.

 25. Ogladasz te jego chujowe programy?

  Czasem jak jadę autem długo i się nudzę to zdarza się, ze puszczę w aucie 😉 teraz jechałem jak Janusz na długi weekend nad morze, droga zajebana to puściłem bo to 2h

 26. Ogladasz te jego chujowe programy?

  Mordo trybuna ludu to chyba najlepsze co mogło spotkać polską branżę mma.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.