Zapowiedź pojedynku Akop Szostak vs. Erko Jun, który odbędzie się już 18 maja na gali KSW 49 w trójmiejskiej Ergo Arenie.

Pełną kartę walk KSW 49 można znaleźć TUTAJ.

43 KOMENTARZE

 1. ,,Erko do tej pory nokautował i Oświecińskiego i Popka i to proszę państwa pokazuje, że Polak nie boi się wyzwań"

  :najmancoty::razz:ociesznymirek:

 2. Hahaha Akop wypomina Junowi, że ten skupia się na lajkach, trzymajcie mnie!! A Kołecki gorszy bo miał mniej lajków od Akopowego pieska. Niezależnie od wyniku w następnej walce widzę Szostaka ze sztywnym kręgosłupem. Rekordowy poziom hipokryzji w klatce gwarantowany. Panowie włodarze do dzieła!

 3. Świetne Akop ma te highlighty. Dwa nieudane kopniecią, odskok i przybicie piątki w klatce. Fenomenalne ujęcia. Reszta gadanina i salka.

 4. Nareszcie zapowiedz tego fantastycznego pojedynku, dającego zdecydowany odpor wrednym insynuacjom, jakoby KSW miało jakiś związek z powstaniem FFF.

 5. Ale ten Akop to twardy zabijaka ajajaj. A ten drugi to nie był nawet mistrzem europy ………. no właśnie kurwa w czym ? I co to ma wspólnego z mma ? I jeszcze atencjusz z tymi lajkami wyjechał :mjsmile:

 6. Jaram się jak żyd podczas wkroczenia armii czerwonej w 39',jak pedofil na placu zabaw,jak Kononowicz na widok smalcu,jak mokra gazeta.czekam z hujem w reku,bede kibicowal jak pojebion!

  Żartowałem.

  #jksw

  #jakop

  #warErko

  #itaknieobejrzejakzawsze

 7. Wy tu śmieszkujecie, a to nie taka prosta sprawa taka walka dwóch influencerów, normalny zawodnik mma w przerwie odpoczywa, Akop w przerwie między rundami ma plan dać żonie kwiaty i zaparzyć jej kawę ( MINUTA CZASU NA TO !!!), a Erko będzie kręcił relacje na insta i mówił 'kurwa', zamiast posiedzieć na krzesełku i wyrównać oddach. Bohaterzy na których nie zasługujemy.

 8. Erko jak burza czyści ksw raczej okap Go nie zatrzyma Next fight TS dla Erko

  Mam nadzieję że ten TS będzie z $!ur@5€m.dwa młode wilki(jeden trochę juz po terminie ale to nic)głodne zwycięstw,wyczyscily dywizje i znalazły się na kursie kolizyjnym by zmierzyć się o miano legendarnego super sajanina.zwycięzca bierze wszystko,przegranemu zostaje wieczna chała tfu!tzn.chwała.coś jak JDS vs Cain w 2010,wisz o co mi chodzi?

 9. Mam nadzieję że ten TS będzie z $!ur@5€m.dwa młode wilki(jeden trochę juz po terminie ale to nic)głodne zwycięstw,wyczyscily dywizje i znalazły się na kursie kolizyjnym by zmierzyć się o miano legendarnego super sajanina.zwycięzca bierze wszystko,przegranemu zostaje wieczna chała tfu!tzn.chwała.coś jak JDS vs Cain w 2010,wisz o co mi chodzi?

  Ja pierdole przeczytałem to głosem kawula wtf:damjan:

 10. Czekam już na ten czerwiec i Zieloną Górę ktoś wie czy ta walka będzie odrazu po walce brata Pudziana a przed Najmanem czy w jakiej kolejności ?

 11. Czekam już na ten czerwiec i Zieloną Górę ktoś wie czy ta walka będzie odrazu po walce brata Pudziana a przed Najmanem czy w jakiej kolejności ?

  Przed drwalem  a po najmanie zaraz za Pudzianem

 12. Przed drwalem  a po najmanie zaraz za Pudzianem

  Dzięki na początku pomyślałem że będą walczyć w przerwie między rundami w walce brata Pudziana a jeśli tak to spoko

 13. Hehe tematy o kapoku zawsze budzą u mnie sympatię

  Najlepsze komentarze gwarantowane, jest co poczytać do kawy

  :mamed:

 14. ,,Erko do tej pory nokautował i Oświecińskiego i Popka i to proszę państwa pokazuje, że Polak nie boi się wyzwań"

  :najmancoty::razz:ociesznymirek:

  To samo miałem napisać.  Jakim oni są wyznacznikiem sportowym?

 15. Całe KRS1. ML zły na WAGNERA PRADO że "dał dupy" i przegrał walkę w innej organizacji kilka dni temu w maju. Zamiast dać mu walkę w KRS1 to karzą mu czekać prawie rok a zamiast niego dają walkę emerytowi / komentatorowi a teraz kulturyście / youtuberowi z fitnessmanem. Gdzie tutaj jest sport. Ciągle nie mogę tego zrozumieć i może ktoś w końcu zada pytanie ML albo MK GDZIE JEST SPORT w KSW?? Na którym miejscu jest tam sport?? Przecież co da wygrana Akopa lub Juna jeżeli chodzi o MMA na świecie lub w samym KSW. Przecież i jeden i drugi NIE MA PRAWA WALCZYĆ o pas mistrza KRS1 chyba że o ten  puchar wyciągnięty z WC.

 16. Pikap

  Psikup Prostak

  limited edyszyn, bedą dobrze pasować do PIKAPA

  Tak mocno się oplułem ze śmiechu, że prawdopodobnie utopiłem firmowego laptopa. Ale było warto:razz:utinlaugh::juanlaugh::razz:ociesznymirek:

 17. Abstrahując od pojedynku gigantów.

  Jakie to kurwa smutne że Silva, weteran UFC, który swego czasu bił się z najlepszymi w swojej wadze, teraz wychodzi do octagonu przed tymi wspaniałymi gladiatorami:siara:

 18. Jeden z najbardziej nadużywanych ostatnio tekstów ,,promowanie patologii", ,,uwłacza MMA", ,,jaki przykład dla młodzieży?".

  Pasuje jednak do tej walki zawodnika z faulami taktycznymi.

  Super, że jest odróżnianie MMA od Krav Magi, a nie chwila…

  …to na KSW a nie FameMMA jest większa szansa zakończenia kariery przez ,,obcierki" xD

  Alan Belcher i Matt Mitrione lubią to

 19. Hahaha uwielbiam te trailery, te napinki, pompatyczny klimat,jakie to jest zabawne xd Jeden tekst lepszy od drugiego xd wincyj tego ksw

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.