Organizacja KSW ujawniła pierwszą wideo zapowiedź walki Mariusza Pudzianowskiego z Szymonem Kołeckim do jakiej dojdzie na marcowej gali KSW 47 w Łodzi.

Oryginalna zapowiedź gali KSW 47: The X-Warriors została opisana w następujący sposób:

Dynamika czy wszechstronna siła? Szybkość czy masa? Czy nauka potrafi odpowiedzieć na pytania dzisiejszego MMA? Laboratorium naukowe KSW opowie Wam na te pytania w kolejnych odsłonach trailerów do gali KSW 47: The X-Warriors. Ciąg dalszy nastąpi…

W walce wieczoru gali KSW 47, 23 marca w łódzkiej Atlas Arenie w tzw. superstarciu zmierzą się mistrz KSW w wadze ciężkiej Phil de Fries oraz mistrz kategorii półciężkiej Tomasz Narkun. Stawką pojedynku w tej walce będzie pas królewskiej kategorii wagowej należący do Anglika.

Na KSW 47 dojdzie także do starcia Mariusza Pudzianowskiego oraz debiutującego w KSW, złotego medalisty Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w podnoszeniu ciężarów, Szymona Kołeckiego.

73 KOMENTARZE

 1. Włodek Zientarski o ja jebe:beczka:

  Chyba KSW wraca do korzeni jak z Kastą i Dowborem jeździli dżipem:lesnarhappy:

 2. Pan Włodzimierz kozak gościu, ale za bardzo się kojarzy z inna branżą, moim zdaniem lepiej było wziąć kogoś neutralnego.

 3. Pan Włodzimierz kozak gościu, ale za bardzo się kojarzy z inna branżą, moim zdaniem lepiej było wziąć kogoś neutralnego.

  Tego typa z programu Strefa 11:beczka:

 4. Pan Włodzimierz kozak gościu, ale za bardzo się kojarzy z inna branżą, moim zdaniem lepiej było wziąć kogoś neutralnego.

  Krystynę Czubównę, która zapowiedziałaby najbliższe KSW jako walki godowe samców. Ewentualnie Wołoszańskiego od biedy można było wziąć.

 5. Co balasy, znowu mistrz Kawulski rozjebał wam dupę bez wazeliny. Tak się robi wielkie kino.

  PS. Co to za dwa ulańce na końcu zmieniły głównych bohaterów?

 6. Co balasy, znowu mistrz Kawulski rozjebał wam dupę bez wazeliny. Tak się robi wielkie kino.

  PS. Co to za dwa ulańce na końcu zmieniły głównych bohaterów?

  De Fries i Złotousty.

 7. Pan Wlodzimierz skasowal pewnie za ta zapowiedz tyle co zawodnicy wystepujacy na gali. Wielkie brawa :applause:

 8. O skurwysyn, co tam sie odjebało?

  :beczka:

  Na koniec myślałem, że wjedzie jeszcze hybrydowa Toyota, oczywiście bez mogącego sie spoerdolić turbo, czy innego alternatora.

 9. No trzeba robić oryginalne zapowiedzi zeby sie lepiej ppv sprzedawało..

  Ps. Na mnie nie zadziałało. Ppv nie kupię. Ale gale obejrze.. jak streama podrzucicie 🙂

 10. Moim zdaniem bardzo fajne… taki zaczątek Underdoga 2 + nawiązanie do reklamy samochodów, ale lekko.

 11. :waldeklaugh::korwinwhat:

  Mario na dobrej bombie jest, tylko zamiast na zielono to świeci na czerwono :zakręcony:

 12. Hmmm no chyba trochę przegięli z tą zapowiedzią…. i ten podtytuł gali…. jakby jacyś mutanci mieli stanąć w szranki 😛

 13. Zientarski jako "dziadzia naukowiec" to faktycznie bardzo dobry pomysł, nie da się ukryć że wypada świetnie.

  Ale i tak nie trawię typa za te wszystkie zjebane żarty, którymi katuje mnie w Antyradiu jak napierdalam sztangami. Strasburger ma przy nim poczucie humoru ostre jak brzytwa.

 14. Bardzo dobre, niech idą w tą stronę. Lepsze to niż te wszystkie slow motion, pot, worki, puste hangary i przerzucanie opon 😀

 15. Mam wrażenie, że przed kręceniem tych trailerów mają w krs1 specjalne posiedzenie, na którym wybierają najgorszy wariant z możliwych, żeby tylko na cohones wyjebało inbometr poza skalę.

 16. No właśnie. Wachlarz technik ma pan Parobiec GOAT, a pan Mariusz ma płaszcz. Mnie tylko smuci fakt, że pana Parobiec GOAT jest tak zajebisty, że Mistrz Kawulski nie bierze go na gale, bo nie ma przeciwników.

    :einsteinsmoke:

 17. Dobra, kto bedzie mial streama? Pytam wczesniej, zeby nie bylo ze "piractwo pie*dolone" tylko wymienimy sie mejlami, a nie tu na forum jak amatorzy..

 18. Dobra, kto bedzie mial streama? Pytam wczesniej, zeby nie bylo ze "piractwo pie*dolone" tylko wymienimy sie mejlami, a nie tu na forum jak amatorzy..

  Amatorze, tu na forum nie trzeba żadnych maili. Mamy swoje miejsce przed gala, sama śmietanka się tam zbiera. Stream, cycki i rozmowy o losach świata. :roberteyeblinking:

 19. Pan Zientarski na koniec mógł powiedzieć: MASA CZY SZYBKOŚĆ KTÓRA Z TYCH CECH ZDECYDUJE? OCZYWIŚCIE ŻE HYBRYDY TOYOTY LUB LEXUSA. I wtedy bym był ukontentowany tym zwiastunem w 100%.

 20. Pan Włodzimierz kozak gościu, ale za bardzo się kojarzy z inna branżą, moim zdaniem lepiej było wziąć kogoś neutralnego.

  Mogli wziąść kogość z USADA było by bardzie realistyczne.

 21. Krystynę Czubównę, która zapowiedziałaby najbliższe KSW jako walki godowe samców. Ewentualnie Wołoszańskiego od biedy można było wziąć.

  Wołoszański już klepniety na 50 galę KSW World War 2

  nie wykorzystać sparingu Mario z materacem to strzał w kolano:razz:udziaonicbyniedao:

 22. No właśnie. Wachlarz technik ma pan Parobiec GOAT, a pan Mariusz ma płaszcz. Mnie tylko smuci fakt, że pana Parobiec GOAT jest tak zajebisty, że Mistrz Kawulski nie bierze go na gale, bo nie ma przeciwników.

    :einsteinsmoke:

  Jeszcze się taki nie urodził,  co by Parobcowi GOATowi zagroził :dobry:

 23. Jeszcze się taki nie urodził,  co by Parobcowi GOATowi zagroził :dobry:

  Niestety ale musze fanow Parobca zmartwic, ale on nawet do czolowek krs1 sie nie lapie, no chyba ze Prado bedzie mial highlight i bedzie jego ko:lol:

 24. Niestety ale musze fanow Parobca zmartwic, ale on nawet do czolowek krs1 sie nie lapie, no chyba ze Prado bedzie mial highlight i bedzie jego ko:lol:

  Ban za obrażanie Pana Parobca, heretyku.

 25. Tego się nie spodziewałem, gruba petarda. Mam nadzieję, że w kolejnym epizodzie pójdą krok dalej i Zientarski będzie im robił iniekcje.

 26. Dajcie juz spokoj z tym Parobkiem. Ni to śmieszne, ni na temat :fjedzia:

  Ta sama waga, to można podciągnąć a poza tym Włodek zadał pytanie, na które sam wiesz kto jest odpowiedzią na najważniejsze pytania tego sportu

 27. Ta sama waga, to można podciągnąć a poza tym Włodek zadał pytanie, na które sam wiesz kto jest odpowiedzią

  To juz jest nie do zatrzymania :irish:

 28. To juz jest nie do zatrzymania :irish:

  :rutekajak:, co na poradzę jak nie ja to ktoś inny czyni powinnosc :fjedzia:

  Ps.Stop mówie nienawiści

 29. Rekordowo mistrzowskie promo 🙂

  Ja jeszcze mam pomysł dla mistrza Kawulskiego, może w następnej gali nawiązać do czołgów. Na początku idzie dym po podłodze, najazd na Wołoszańskiego który pyta widzów który czołg jest najmocniejszy. Wychodzi z bunkra i widzi Pudziana obwiązanego folią aluminiową z napisem Tiger. Odwraca się a w krzakach Bedorf pomalowany na zielono z białą gwiazdą. Ruszają na siebie, w tle wybuchające bomby i krzyk ofiar. Ale to by było dobre.

 30. Ban za obrażanie Pana Parobca, heretyku.

  Tak w ogole to wypad do tematu Lukasz "the Punisher" Parobiec!

  Zawsze chcialem to napisac:antonio:

 31. Tak w ogole to wypad do tematu Lukasz "the Punisher" Parobiec!

  Zawsze chcialem to napisac:antonio:

  Najlepszy temat :antonio:.

 32. Ale pierdolita Panowie, świetny materiał wg mnie – nie zapominajcie ze typowy nosacz łyka to jak reksio szynke . Do nas nie są skierowane  żadne zapowiedzi , nawet te z  UFC bo my wiemy wszystko o wszystkim co związane z MMA i oglądamy gale zawsze i wszędzie nie dlatego że to jest modne

 33. Ale pierdolita Panowie, świetny materiał wg mnie – nie zapominajcie ze typowy nosacz łyka to jak reksio szynke . Do nas nie są skierowane  żadne zapowiedzi , nawet te z  UFC bo my wiemy wszystko o wszystkim co związane z MMA i oglądamy gale zawsze i wszędzie nie dlatego że to jest modne

  Chyba Ty !!!

  … a nie, czekaj…

  :eddieconspiracy:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.