Informacja prasowa

Łodzianin, Bartłomiej Kopera (9-4, 7 Sub) będzie miał okazję po raz drugi wejść do klatki w Atlas Arenie. „Małpa” wystąpi 23 marca na KSW 47, a jego rywal zostanie ogłoszony wkrótce.

Bartłomiej Kopera zadebiutował w KSW przed własną publicznością w marcu ubiegłego roku. Na KSW 42 w Łodzi „Małpa” spotkał się z Filipem Wolańskim, który zwyciężył po trzech rundach z zawodnikiem Zenith Vera Fight Club i WCA Fight Team. Przed tym pojedynkiem łodzianin wygrał siedem z ośmiu starć, a pięć z nich kończył przez poddanie. „Małpa” wygrywał między innymi z Aleksandrem Georgasem, Nikodemem Szymańskim, Sebastianem Kotwicą i znanym z KSW Gracjanem Szadzińskim. Na KSW 47 Kopera wróci do klatki i będzie chciał zanotować pierwsze zwycięstwo w największej organizacji MMA w Europie.

W walce wieczoru KSW 47 dojdzie do starcia dwóch olbrzymich sił. Naprzeciw siebie staną najsilniejszy człowieka na Ziemi, Mariusz Pudzianowski, oraz debiutujący w KSW, złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w podnoszeniu ciężarów, Szymon Kołecki. W innej z głównych walk wieczoru dojdzie do hitowego starcia pomiędzy byłymi mistrzami wagi półśredniej, Borysem Mańkowskim i Dricusem du Plessis.

26 KOMENTARZE

 1. Nie bardzo rozumiem po co zapychać rozpiski takimi zawodnikami. Gal jest mało, zawodników jest mało a pojedynek dostaje Kopera, który przegrał z Wolańskim. Filip natomiast wygrywa tylko ze średniakami a przegrywa z każdym trochę lepszym zawodnikiem.

  Dobra wiem, przeca to ksw.

 2. Nie bardzo rozumiem po co zapychać rozpiski takimi zawodnikami. Gal jest mało, zawodników jest mało a pojedynek dostaje Kopera, który przegrał z Wolańskim. Filip natomiast wygrywa tylko ze średniakami a przegrywa z każdym trochę lepszym zawodnikiem.

  Dobra wiem, przeca to ksw.

  Podobno gal ma być rekordowo dużo w tym roku i każdy dostanie szansę 😉

 3. Nie bardzo rozumiem po co zapychać rozpiski takimi zawodnikami. Gal jest mało, zawodników jest mało a pojedynek dostaje Kopera, który przegrał z Wolańskim. Filip natomiast wygrywa tylko ze średniakami a przegrywa z każdym trochę lepszym zawodnikiem.

  Dobra wiem, przeca to ksw.

  Znając logikę organizatorów to po prostu dają występ miejscowemu zawodnikowi. Na KSW 42 też właśnie w Łodzi walczył.

  ???

  Pewnie chodzi o relacje Zgierz – Łódź. I pisząc o relacji nie miałem na myśli pociągów.

 4. Znając logikę organizatorów to po prostu dają występ miejscowemu zawodnikowi. Na KSW 42 też właśnie w Łodzi walczył.

  Pewnie chodzi o relacje Zgierz – Łódź. I pisząc o relacji nie miałem na myśli pociągów.

  Szymuszowski Widzew vs Kopera ŁKS

 5. Pewnie z Maćkiem Kazieczko zawalczy.

  Kazieczko niby ma wystąpić w Łodzi, jeśli dojdzie do walki z Koperą, nie widzę większych szans tego drugiego

 6. o to może być REKORDOWA bitka na trybunach :enterthehorwitch:

  Atlas Arena znajduję się podobno na terenie stadionu ŁKS więc mogą być niezłe dymy i już podczas ważenia 😀

 7. Wątpie, żeby Szymuszowski był teraz traktowany jako Widzewiak, po jego ostatnich ekcesach w telewizji, wątpie by Widzewowi się to podobało, ale jeśli tak to troche śmiesznie wyjdzie. Była już jedna sytuacja na polskiej scenie, gdzie jednemu zamarzyło się bycie modelem to dostał kopa od dawnych kolegów.

 8. To ten, który wygrał wałkiem z typem od pucharu w kiblu??

  :beczka:

  Nie, to był Leszek Krakowski. A ten gość to taki bardziej :whodefuk: i jest bratem :whodefuk:

 9. Wątpie, żeby Szymuszowski był teraz traktowany jako Widzewiak, po jego ostatnich ekcesach w telewizji, wątpie by Widzewowi się to podobało, ale jeśli tak to troche śmiesznie wyjdzie. Była już jedna sytuacja na polskiej scenie, gdzie jednemu zamarzyło się bycie modelem to dostał kopa od dawnych kolegów.

  ?

 10. Jak do Kopery  dorzuca Szymka to i tak się nic nie stanie na trybunach. Styl Kamila jest tak super, ze wszyscy prześpią ten pojedynek.

 11. Jak do Kopery  dorzuca Szymka to i tak się nic nie stanie na trybunach. Styl Kamila jest tak super, ze wszyscy prześpią ten pojedynek.

  Też mi się tak wydaje że Szymuszowki swoim stylem walki jest spacyfikować wszystkich, po prostu zasną…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.