Marcin Wrzosek, który podczas grudniowej gali KSW 46 zmierzy się z Salahdinem Parnasse, tradycyjnie nastawia się na mocną i bardzo efektowną walkę, o czym powiedział w rozmowie dla serwisu Polsatsport.pl.

Myślę, że to jest doskonały kandydat na walkę roku. Przy ostatnim rozdaniu nagród został nieco oszukany, bo nie wydaje mi się, żeby walka Mameda z Borysem Mańkowskim była lepsza od mojej z Romanem Szymańskim. Oczywiście z całym szacunkiem dla obu panów, bo bardzo ich lubię. Ale obiektywnie patrząc już lepsza była walka Piotra Strusa w ACB. Myślę, że tym razem nie pozostawię już pola do popisu, żeby ktokolwiek mógł podważyć to, że moja walka była walką roku. Wydaje mi się, że będą naprawdę niezłe grzmoty. Oboje nie boimy się wymian w stójce i walczymy do samego końca. Wydaje mi się, że to jest świetny kandydat na walkę roku.

Marcin dodał również, że jest bardzo zadowolony z doboru rywala.

Jestem bardzo zadowolony, że dostałem takiego przeciwnika. Nie jestem już zawodnikiem na tzw. dorobku, dlatego też nie spodziewam się, że będę dostawał łatwych przeciwników. Walka z Parnassem to świetne wyzwanie na tym etapie kariery. Myślę, że to jest eliminator do walki o pas w kategorii piórkowej.

Cała rozmowa do wysłuchania tutaj.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.