fot. Piotr Dejneko / MMARocks.pl

Dricus Du Plessis ponownie spotka się z Roberto Soldiciem! Rewanżowa walka o pas wagi półśredniej będzie jedną z walk KSW 45, które 6 października odbędzie się w Londynie. Informację podano podczas konferencji prasowej przed nadchodzącym wydarzeniem.

Du Plessis (MMA 12-1) miał zadebiutować w największej organizacji MMA w Polsce w grudniu ubiegłego roku, na KSW 41. Jego rywalem miał być Borys Mańkowski, wtedy jeszcze mistrz dywizji. Niestety, „Stillknocks” na 10 dni przed galą doznał kontuzji i musiał wycofać się z pojedynku. W jego miejsce wszedł Roberto (MMA 13-3), który sensacyjnie pokonał „Tasmańskiego Diabła” po bardzo jednostronnym pojedynku. Po trzeciej rundzie mistrzowskiej walki narożnik Mańkowskiego poddał walkę i polska organizacja zyskała nowego mistrza dywizji do 77 kg. Później przyszedł czas na obronę tytułu. Ta została zaplanowana na 14 kwietnia, na galę we Wrocławiu. Rywalem „Robocopa” ogłoszono własnie Du Plessisa. Na KSW 43, w drugiej rundzie, Du Plessis posłał w kierunku Soldicia serię bardzo mocnych ciosów, po których sędzia zmuszony był przerwać walkę.Teraz zawodnicy spotkają się ze sobą ponownie, w jednej z walk gali KSW w Londynie. 

Walką wieczoru KSW 45 będzie starcie Karola Bedorfa z Philem De Friesem. Stawką pojedynku będzie mistrzowski pas wagi ciężkiej.

27 KOMENTARZE

 1. Pozostaje życzyć dobrych przygotowań, bez przygód po drodze i 100% dyspozycji w dniu walki, żeby nie było niedomówień po walce.

  Karta KSW 45 zapowiada się kozacko.

 2. Zdecydowanie lepsze zestawienie niż DuPlessi vs Zawada, który ostatnią walkę przegrywał i fartem wygrał.

  Solidc TKO 2R.

 3. Chuj, że rewanż. Nic ciekawszego w tej kategorii nie daliby rady zorganizować. Lepsze to niż jakiś brazylisjki ogór.

 4. Chuj, że rewanż. Nic ciekawszego w tej kategorii nie daliby rady zorganizować. Lepsze to niż jakiś brazylisjki ogór.

  No ale mają 150 zawodników na kontrakcie a kurwa i tak walczą w kółko te same nazwiska. Trochę to już nudne.

 5. No ale mają 150 zawodników na kontrakcie a kurwa i tak walczą w kółko te same nazwiska. Trochę to już nudne.

  Nie oczekiwałem nic lepszego od nich. Nie widzę nikogo kogo mogliby ściągnąć do walki o pas w tej kategorii ani nikogo kto aktualnie znajduje się w ksw i mógłby o niego zawalczyć.

 6. Nie oczekiwałem nic lepszego od nich. Nie widzę nikogo kogo mogliby ściągnąć do walki o pas w tej kategorii ani nikogo kto aktualnie znajduje się w ksw i mógłby o niego zawalczyć.

  Czyli są w dupie.

 7. Chuj, że rewanż. Nic ciekawszego w tej kategorii nie daliby rady zorganizować. Lepsze to niż jakiś brazylisjki ogór.

  Tych dwóch jest prawdopodobnie jedną ligę wyżej niż pozostali.

  Teraz wygra Soldic i mogą zrobić rewanż :jarolaugh:

  Jak nie wygra, to muszą Ich zwolnić, bo zwyczajnie poziomem nie pasują do reszty.

 8. Tych dwóch jest prawdopodobnie jedną ligę wyżej niż pozostali.

  Teraz wygra Soldic i mogą zrobić rewanż :jarolaugh:

  Jak nie wygra, to muszą Ich zwolnić, bo zwyczajnie poziomem nie pasują do reszty.

  Myślę, że Borys w pełni zdrowia i mobilizacji jest w stanie nawiązać z nimi pojedynek zdecydowanie lepiej niż wyglądało to przy utracie pasa. Przynajmniej mam taką nadzieję. Natomiast obserwując jego social media nie wyczuwam tego ognia i głodu zwycięstw co kiedyś. Obym się mylił.

 9. Myślę, że Borys w pełni zdrowia i mobilizacji jest w stanie nawiązać z nimi pojedynek zdecydowanie lepiej niż wyglądało to przy utracie pasa. Przynajmniej mam taką nadzieję. Natomiast obserwując jego social media nie wyczuwam tego ognia i głodu zwycięstw co kiedyś. Obym się mylił.

  Bardzo bym Mu tego życzył, ale nie wiem jak by to wyglądało.

 10. Nie pochwalam tak szybkich rewanżów, ale ich pierwsza walka była bardzo dobra, więc jaram się na samą myśl o drugiej 😉

 11. Zwlaszcza ze wzgledu na przebieg pierwszej walki sam rewanz jest ciekawy, ale rownoczesnie swiadczy o slabosci organizacji.

 12. Rewanż tak szybko to lipa straszna.. ale akurat te starcie chętnie znowu zobaczę.

  TO starcie, a nie Te starcie:beer:

  Co do samej walki, na ten moment niestety nic bardziej sensownego nie przychodzi do głowy…

 13. Nie ukrywajmy ze wszyscy chcemy rewanzu i oczekujemy wygranej Soldiča, bo przez chwile stal sie dla nas terminatorem co wyciera podloge Mankowskim

 14. Co z Borysem w takim razie ?:) Dłuższa przerwa ? liczyłem że zawalczy z Dricusem , a Soldic dostanie kogoś innego żeby się odbudować

 15. Co z Borysem w takim razie ?:) Dłuższa przerwa ? liczyłem że zawalczy z Dricusem , a Soldic dostanie kogoś innego żeby się odbudować

  W grudniu zawalczy prawdopodobnie

 16. Soldic wygra, ostatnio przegrał na farcie

  kompletnie się nie zgadzam :no no: Dricus jest bardziej doświadczonym i bardziej przekrojowym zawodnikiem 😉 Soldic ma szanse tylko w stójce dzięki swoim mocnym cepom , oczywiście nie spisuje go na straty ale daje mu jakieś 25 % szans na wygraną , a nóż może ustrzeli :fjedzia:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.