fot. Piotr Dejneko / MMARocks.pl

Dricus Du Plessis ponownie spotka się z Roberto Soldiciem! Rewanżowa walka o pas wagi półśredniej będzie jedną z walk KSW 45, które 6 października odbędzie się w Londynie. Informację podano podczas konferencji prasowej przed nadchodzącym wydarzeniem.

Du Plessis (MMA 12-1) miał zadebiutować w największej organizacji MMA w Polsce w grudniu ubiegłego roku, na KSW 41. Jego rywalem miał być Borys Mańkowski, wtedy jeszcze mistrz dywizji. Niestety, „Stillknocks” na 10 dni przed galą doznał kontuzji i musiał wycofać się z pojedynku. W jego miejsce wszedł Roberto (MMA 13-3), który sensacyjnie pokonał „Tasmańskiego Diabła” po bardzo jednostronnym pojedynku. Po trzeciej rundzie mistrzowskiej walki narożnik Mańkowskiego poddał walkę i polska organizacja zyskała nowego mistrza dywizji do 77 kg. Później przyszedł czas na obronę tytułu. Ta została zaplanowana na 14 kwietnia, na galę we Wrocławiu. Rywalem „Robocopa” ogłoszono własnie Du Plessisa. Na KSW 43, w drugiej rundzie, Du Plessis posłał w kierunku Soldicia serię bardzo mocnych ciosów, po których sędzia zmuszony był przerwać walkę.Teraz zawodnicy spotkają się ze sobą ponownie, w jednej z walk gali KSW w Londynie. 

Walką wieczoru KSW 45 będzie starcie Karola Bedorfa z Philem De Friesem. Stawką pojedynku będzie mistrzowski pas wagi ciężkiej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.