Informacja prasowa:

Jedna z największych gwiazd KSW i czołowy europejski zawodnik wagi średniej, Michał Materla (26-6, 8 KO, 12 Sub) zawalczy na KSW 45: The Return to Wembley, 6 października w The SSE Arena, Wembley Berserker ze Szczecina będzie jednym z czterech fighterów, który weźmie udział w turnieju dywizji średniej.

Michał Materla to jeden z najdłużej walczących zawodników KSW. 34-latek po raz pierwszy wszedł do słynnego białego ringu podczas gali KSW 6 w 2006 roku. Od tamtej pory szczecinianin stoczył dla największej organizacji MMA w Europie 21 walk i wygrał 17 spośród nich. Były mistrz kategorii do 185 funtów w ostatnich ośmiu pojedynkach sześciokrotnie nokautował swoich rywali. Materla po porażce z Mamedem Khalidovem w jednym z największych starć w dziejach polskiego MMA odbudował się serią trzech nokautów. Najpierw wyższość „Cipao” musiał uznać Antoni Chmielewski, potem nazywany najniebezpieczniejszym grapplerem na świecie, Rousimar Palhares, a na końcu weteran UFC, Paulo Thiago. Zwycięską passę podopiecznego Piotra Bagińskiego zatrzymał serią kopnięć na wątrobę dopiero Scott Askham. Na KSW 44: The Game, w pojedynku dwóch legend, Materla stanął naprzeciwko Martina Zawady i ciosami w parterze odprawił „King Konga” w połowie drugiej odsłony.

Na KSW 45: The Return to Wembley do klatki wejdą również: zjawiskowy Damian Janikowski, nieobliczalny Popek Monster, eksplozywny Scott Askham oraz debiutujący w KSW, Akop Szostak.

Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

6 KOMENTARZE

  1. Damian, Scott, Michał, kto jeszcze, może gigant? Tylko kurwa jak to ma wyglądać, 4 zawodników w turnieju i każdy walczy z kimś kto nie jest w turnieju? A co jak zawodnicy tueniejowi dostaną wpierdol, koniec turnieju na starcie?

  2. Jak Damiano nie zawalczy z Materlą to ten turniej kutasem można rozbić, pozdro dla Pana z opaską :różal:

  3. No jeśli turniej ma MW ma się zacząć w Londynie to chyba nie jest zaskakujące info…

  4. "zjawiskowy Damian Janikowski, nieobliczalny Popek Monster, eksplozywny Scott Askham oraz debiutujący w KSW, Akop Szostak." kontrolnie spojrzałem na górę tego newsa… i jep zgadza się "informacja prasowa". Zabrakło tylko rekordowego króla nokautu.

  5. Piękny nius, im więcej Cipka gdziekolwiek tym lepiej! Wyczuwam rewanż z Askhamem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.