Informacja prasowa: 

Znany z występu na pierwszej gali KSW w Londynie, Leszek Krakowski (11-1, 5 KO, 3 Sub) powróci do klatki największej organizacji MMA w Europie na KSW 45: The Return to Wembley, 6 października w Londynie. Rywalem Polaka w kolejnym starciu w wadze lekkiej w The SSE Arena, Wembley będzie widowiskowo walczący Anglik, Alfie Davis (10-2, 5 KO, 2 Sub).

Bilety na KSW 45 do kupienia w serwisach eBilet.pl oraz axs.com.

Krakowski po raz pierwszy pojawił się w KSW na gali w KSW 32: Road to Wembley, gdzie dość niespodziewanie wypunktował jednego z najlepszych lekkich na Wyspach, Andre Winnera. Następnie elblążanin miał wystąpić na KSW 34 w Warszawie, ale z walki wyeliminowała go kontuzja dłoni. 32-latek po raz kolejny do klatki wszedł na KSW 36, gdzie zmierzył się z fenomenalnym Kleberem Koike Erbstem. Polak musiał uznać wyższość japońskiego specjalisty od parteru pod koniec pierwszej rundy. Ostatnio powrócił jednak na zwycięską ścieżkę i dzięki temu po raz kolejny dostanie szansę w KSW.

Alfie Davis to niezwykle utalentowany przedstawiciel młodego pokolenia ze słynnego London Shootfighters. 26-latek ma już za sobą występy w cenionych organizacjach Bellator MMA i Cage Warriors, gdzie wygrywał szybko i efektownie. Anglik ma na koncie aż siedem zwycięstw przed czasem, a jego specjalnością są fenomenalne i niestandardowe kopnięcia, którymi odprawił aż 3 rywali. W ostatnich dziewięciu pojedynkach Alfie wygrywał ośmiokrotnie i zawsze prezentował w klatce nie tylko świetne umiejętności, ale i spektakularny styl walki.

Na KSW 45: The Return to Wembley Philip de Fries i Karol Bedorf zmierzą się w pojedynku mistrzowskim w królewskiej kategorii wagowej. W dywizji półśredniej w rewanżowym starciu Roberto Soldić spróbuje odebrać utracony pas Dricusowi du Plessis. Oprócz nich naprzeciw siebie staną Michał Materla i Damian Janikowski oraz Scott Askham i Marcin Wójcik, a wygrani z tych dwóch walk staną w przyszłości naprzeciw siebie w boju o pas kategorii średniej. Rękawice skrzyżuje nieobliczalny Popek Monster i europejska supergwiazda, Erko Jun. W KSW zadebiutuje też Akop Szostak, a jego rywalem będzie niepokonany Anglik, John Smith.

35 KOMENTARZE

 1. Widowiskowo walczący, jego specjalnością są fenomenalne i niestandardowe kopnięcia i co jeszcze? Dlaczego w tych materiałach oni muszą tak słodzić? Czy naprawdę mają swoich widzów za idiotów którzy łykną każde wielkie słówko o zagranicznym zawodniku będącym rywalem Polaka?

 2. Czy naprawdę mają swoich widzów za idiotów którzy łykną każde wielkie słówko o zagranicznym zawodniku będącym rywalem Polaka?

  Tak, potwierdzam.

 3. Widowiskowo walczący, jego specjalnością są fenomenalne i niestandardowe kopnięcia i co jeszcze?

  Chyba nie oglądałeś żadnych walk Davisa. Akurat w tym wypadku napisali prawdę.

  Dobry angaż.

 4. Myślę, że Leszek na spokojnie ogarnie i nawet mu się plecy nie spocą 😉

  26 lat to młode pokolenie?

  Jest kilka pokoleń młodych pokoleń w KSW.  Młode pokolenie HW to np Popek i Strachu

  Znany z występu na pierwszej gali KSW w Londynie

  Uwielbiam te ich materiały prasowe. Jest znany z pierwszej swojej gali KSW, ale znany z drugiej gali KSW to już nie jest? 😀

 5. Kaczka jest z polnocy Polski

  Świnoujście podobno.

  To on latami blokuje zarówno pomysły budowy tunelu, jak i pomysły budowy wiaduktu, chcąc pozostać nieuchwytnym i zabezpieczonym przeszkodą wodną

 6. Tego Davisa bardziej z Rajem bym widział. Przynajmniej byłyby fajerwerki w stójce a tak Leszek przyklei się do niego i będzie 15 min. nudnej walki.

 7. Tego Davisa bardziej z Rajem bym widział. Przynajmniej byłyby fajerwerki w stójce

  Fajerwerki w walce Rajewskiego są tak samo mityczne jak świetna stójka Tarabańki xd

 8. Faktycznie dużo kopie, ale jestem spokojny o Leszka. On ma plecy.

  Prawdziwa siła techniki się nie boi 😀

  Szkoda, że Koike o tym nie wiedział.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.