Zapowiedź pojedynku wieczoru KSW 44, 9 grudnia w Trójmieście. Najsilniejszy człowiek na świecie Mariusz Pudzianowski skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem KSW w wadze ciężkiej Karolem Bedorfem.

44 KOMENTARZE

 1. Wstęp był naprawdę zajebisty, ale niestety potem wjechało typowe KSW. Mistrz też poniżej oczekiwań w tej zapowiedzi.

 2. Również przyznaję, że motyw z grą zajebisty. Coś nowego i o dziwo dobrze to wyszło 😀 później wyłączyłem bo wjechał standardowy motyw z kocopołami Kawula. Szkoda, że inwencji wystarczyło im

  tylko na 15 sekund.

  P.S. Ale Pudzian nawkłada kasztanów na ryj Karolowi :antonio:

 3. Początek fajny, ale dalej to już ta sama tragedia od kilku lat. Te wypowiedzi właścicieli i zawodników są okropne za każdym razem. Trailer powinien być krótki i ograniczać się do muzyki i urywków z walk, jak robi to UFC.

 4. ŁOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

 5. Bonecrusher??? W sumie pasuje do Pudziana całkiem nieźle 😀 😀 😀 Tylko co tam w liście zawodników do wyboru robił ten padalec Erko Jun?!?!? 😛

 6. Bonecrusher??? W sumie pasuje do Pudziana całkiem nieźle 😀 😀 😀 Tylko co tam w liście zawodników do wyboru robił ten padalec Erko Jun?!?!? 😛

  Jedna z gwiazd, to co sie dziwisz

 7. Widzę, że moja opinia nie jest osamotniona – growy wstępniak jest naprawdę fajnie zrobiony i ogólnie z jajem ale jak po tym wjechało standardowe pierdolenie to po 1o sekundach wyłączyłem.

 8. Tylko co tam w liście zawodników do wyboru robił ten padalec Erko Jun?!?!? 😛

  Jak już pytasz o Erko Juna, to mogłeś dodać też Stracha, no chyba że on tam pasuje wg Ciebie 😉

 9. Chciałem przyhejtować, ale początek zapowiedzi kozacki, a na dalszą część, bardziej cyrkową, jestem już odporny i nie robi na mnie wrażenia.

 10. Fajnie wygląda ten motyw z gry i mamy jednak podtytuł gali:

  KSW 44: The Game

  KSW 44: The Polish Circus – we love it !

  ::snoopd::

 11. Materla jeszcze bez ogorka do obicia ? :razz:jelen:

  Potem kawul sie bedzie chwalil ,ze ciezko michalowi kogos znalezc bo taki swiatowy poziom ,ze wszyscy sraja w gacie jak leci nazwisko materla :frankapprove:

 12. Wstęp pomysłowy, ALE… co to ma wspólnego z plakatem w morskiej scenerii? Trochę brakuje spójności, może wypuszczą przed galą nowe grafiki, bo tak to trochę ni z gruchy ni z pietruchy ten trailer.

 13. Wstęp był naprawdę zajebisty, ale niestety potem wjechało typowe KSW. Mistrz też poniżej oczekiwań w tej zapowiedzi.

  Nie wolno ci tak pisać.

  A co do plakatu i intro – przecież to żenada, grafik przećpał cały budżet, a za to, co zostało, wynajął ukr@, który dopiero co z plantacji truskawek zszedł…

  Czym wy się jaracie? I potem Kalwi&Levi to czytają, i myślą, że to było dobre. A potem macie co krytykować…

 14. Materla jeszcze bez ogorka do obicia ? :razz:jelen:

  Potem kawul sie bedzie chwalil ,ze ciezko michalowi kogos znalezc bo taki swiatowy poziom ,ze wszyscy sraja w gacie jak leci nazwisko materla :frankapprove:

  Nie ogórek 🙂

 15. UFC ma grę.

  UFC zrobiło kilka krótkich zapowiedzi na tt bazujących na wyborze przeciwnika w grze.

  takie małe zapożyczenie motywu więc jest.

 16. Typowe ksw, nawet fajne wstepniaki, zapowiedzi, promocja,  a gala i tak bedzie srednia.

  zacząłbym od tego, że nie do końca wiadomo, kto tam będzie walczył z Materlą. a czas gali się zbliża

 17. Nie rozumiem naprawdę ludzi z KSW. Mają naprawdę SUPER pomysł z tym trailerem. Gra komputerowa SUPER i zamiast pociągnąć ten temat przez kolejną minutę tak jak to jest np przed walkami w Street fighter 5 gdzie zawodnicy cośtam do sibie mówią pokazują ciosy i wtedy następuje słowo FIGHT i zaczyna się walka i właśnie można było zakończyć trailer tym słowem FAIGHT i cdn. A tutaj mamy nparwdę SUPER początek REWELACYJNY POMYSŁ i zepsuty przez kolejny 3 minuty gadania ML i MK oraz zawodników. No i ta scena z kamieniem. Ja się pytam PO CO TO. Nie można było nagrać 2 trailery. Jeden takie SUPER MEDIALNY a drugi ten przegadany. Dobrym przykładem jest trailer UFC 205 droga do MSG.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.