Jak podaje portal mmafighting.com najnowszy nabytek KSW, Wagner Prado, spotka się w swojej debiutanckiej walce dla największej organizacji MMA w Polsce z Chrisem Fieldsem. Ich starcie będzie jedną z walk gali KSW 44, która 9 czerwca odbędzie się w Ergo Arenie.

Pochodzący z Brazylii Caldeirao stoczył trzy pojedynki dla UFC. Dwukrotnie wychodził z oktagonu pokonany, a jego debiut na skutek faulu zakończył się decyzją ‚no contest’. Podopieczny braci Nogueira odkuł się na lokalnych galach, a w ubiegłym roku jego dobrą passę zastopował Magomed Ankalaev (10-1) na gali WFCA 38 w Groznym. Ostatni bój stoczył w listopadzie ubiegłego roku, gdzie znokautował kolanem swojego rodaka Armando Sixela (9-7).

The Housewives w przeszłości związany był z takimi organizacjami jak Cage Warriors, BAMMA czy Bellator. Pod banderą polskiego giganta zadebiutował podczas gali KSW 40 w Dublinie. Wtedy kompletnie zdominował na pełnym dystansie Michała Fijałkę (16-7). Irlandczyk miał potem wystąpić na gali KSW 42, jednak fatalna pogoda uniemożliwiła mu przylot na galę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.