KSW prezentuje oficjalny zwiastun gali KSW 44, która odbędzie się 9 czerwca w trójmiejskiej Ergo Arenie. W walce wieczoru wydarzenia, które otrzymało podtytuł The Game, rękawice skrzyżują Karol Bedorf i Mariusz Pudzianowski.

32 KOMENTARZE

 1. Materla jako Wolverine xD. Cóż Hugh Jackmann skończył grać jako Logan więc może Michał go zastąpi :goldi:

 2. Czy nikt odpowiedzialny za produkcję tego dzieła nie zauważył, że z Dawid Zawada wyszedł tam jak ciężko upośledzony umysłowo? Jakieś to takie… niezręczne.

 3. Pewnie będę jak zdarta płyta ale naprawdę wole te zapowiedzi z ufc a nie Pudziana z piłą czy Karola z laserowym okiem, ja pierdole

 4. A skąd oni te ksywy wzięli? Tylko Zombie i Strach się zgadza… Cipek-Iron Wolf, Pudzian-Bone Crusher… Wtf?

 5. Jeszcze jakoś całkiem śmiechowo to wyglądało z samym Pudzianem i Bedorfem ale z pozostałą częścią cyrkowej ekipy wyszło to wybitnie żenująco….Mr. Fear?!?!?! KURWA SERIO??? To na bank Kawul tę ksywę przyklepał…..ja pierdole…. powinien być Deep Breath albo Mr. Oxygen 😛

 6. wystarczy spojrzeć na minę pudziana gdy odpala piłę, wyraz twarzy mówi sam za siebie co o tym sądzi :siara:

 7. Kicz to inaczej tandeta lub bubel. Słowo pochodzi od niemieckiego słowa „Kitsch” i oznacza coś bardzo lichego, cienkiego w złym guście. @Gaara

 8. Czy nikt odpowiedzialny za produkcję tego dzieła nie zauważył, że z Dawid Zawada wyszedł tam jak ciężko upośledzony umysłowo? Jakieś to takie… niezręczne.

  Martin Zawada…niestety 😛

 9. Kicz to inaczej tandeta lub bubel. Słowo pochodzi od niemieckiego słowa „Kitsch” i oznacza coś bardzo lichego, cienkiego w złym guście. @Gaara

  nie slyszalem nigdy tego slowa XDD

 10. nie slyszalem nigdy tego slowa XDD

  Myślałem, że jesteś tutaj ekspertem od Germanii. Ja tylko raz byłem w Ahlbeck, jak kilka lat temu byłem w Świnoujściu. Niestety na stałe tam nie mieszkam, a wolałbym zamienić mazowieckie na morze.

 11. Myślałem, że jesteś tutaj ekspertem od Germanii. Ja tylko raz byłem w Ahlbeck, jak kilka lat temu byłem w Świnoujściu. Niestety na stałe tam nie mieszkam, a wolałbym zamienić mazowieckie na morze.

  no umiem bardzo dobrze niemiecki ale tego slowa w zyciu nie slyszalem

 12. Mam wrażenie, że pomysł tych zwiastunów został zaczerpnięty i rozwinięty ze zwiastunu walki Marcin Łazarz vs Ivan Shtyrkov.

 13. Może i kicz, może i efekty jak z Amigi (nie obrażając amigowców), może i pseudonimy fighterów z dupy ale doceniam że im się chce takie rzeczy robić, przecież to nie jest zapowiedź holiwoodzkiego filmu za grube miliony tyko polska gala organizacji, która robi 4 "wydarzenia" rocznie.

 14. Może i kicz, może i efekty jak z Amigi (nie obrażając amigowców), może i pseudonimy fighterów z dupy ale doceniam że im się chce takie rzeczy robić, przecież to nie jest zapowiedź holiwoodzkiego filmu za grube miliony tyko polska gala organizacji, która robi 4 "wydarzenia" rocznie.

  Argument z dupy. To jest dobrze prosperujacy biznes, to jak ma im sie nie chciec? I na obrone KSW dodam, ze te efekty takie mialy byc, bo to buduje fajny klimat gry

 15. Może i kicz, może i efekty jak z Amigi (nie obrażając amigowców), może i pseudonimy fighterów z dupy ale doceniam że im się chce takie rzeczy robić, przecież to nie jest zapowiedź holiwoodzkiego filmu za grube miliony tyko polska gala organizacji, która robi 4 "wydarzenia" rocznie.

  Z drugiej strony to wypadałoby zrobić sensowne efekty i pomyśleć chociaż nad ksywami, skoro to cztery "wydarzenia" rocznie, na których zarabiają ciężki hajs…:corn:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.