KSW prezentuje zapowiedź jednej z walk wieczoru gali KSW 43, 14 kwietnia we Wrocławiu. Król nokaut Michał Andryszak skrzyżuje rękawice ze specjalistą od parteru Anglikiem Philem De Friesem, a stawką pojedynku będzie pas mistrzowski KSW w wadze ciężkiej.

8 KOMENTARZE

 1. @duubertowa jeszcze nie miałaś okazji zapytać Karola czy ma tu konto? 😆

  Będzie zdziwiony bardziej niż Kozieczko :śmiech:

  *Kazieczko.

  To JEST konto Karola. Madzia potwierdź.

 2. @duubertowa jeszcze nie miałaś okazji zapytać Karola czy ma tu konto? 😆

  Będzie zdziwiony bardziej niż Kozieczko :śmiech:

  Moze wystarczy sprawdzić IP.. a potem :

  SPOILER

  To ja podniecę atmosferę

   

          KACZKA 41 – LESZCZU 25 – EGZEKUTOR

   

          to ta sama osoba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)

  :antonio:

 3. War Andryszak, ale te określenia jak "król nokautu" są tak, żenująco często powtarzane, że na miejscu Michała, poczułbym się raczej obrażony niż dowartościowany przez KSW. :siara:

 4. Najlepsze 2 teksty tego trailera do jak Kawul mówi o 100 sekundach które to zajęło Michałowi aby walczyć o pas oraz to jak sam Michał mówi że spodziewał się walki o pas ale nie tak szybko. To ja się pytam co ma powiedzieć Phil De Fries który nie zawalczył w KSW nawet 1 sekundy czyli jego droga o pas była jeszcze szybsza. Jak wiadomo w KSW nie ma drabinek, zawodnicy do walki o pas są debiutantami ale akurat w kategorii ciężkiej można było zrobić normalnie czyli jakiś ranking 5 – 6 zawodników (tylu obecnie w KSW jest). Ale tak by było jakby chodziło o sport. Tutaj chodzi tylko o kasę i nic więcej. Michał zdobądz pas i odejdz do UFC.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.