Mistrz kategorii półśredniej, Dricus du PlessisDavid Zawada oraz dwaj wrocławianie, Damian Janikowski i Michał Michalski zostali nagrodzeni bonusami po gali KSW 43 we Wrocławiu.

Federacja KSW postanowiła tym razem przyznać aż dwa bonusy za nokauty wieczoru. Damian Janikowski został nagrodzony za posłanie na deski już w 18. sekundzie walki Yannicka Bahatiego. Z kolei Dricus du Plessis za piękną akcję, która w drugiej rundzie pozwoliła mu zakończyć pojedynek i odebrać pas należący do Roberto Soldicia.

David Zawada nie tylko może cieszyć się z bonusu za jedyne poddanie sobotniej gali, ale również wraz z Michałem Michalskim będą bogatsi o nagrodę za walkę wieczoru. Mieszkający w Niemczech „Sagat” i wrocławianin zaprezentowali się genialnie w Hali Stulecia i bez wątpienia ich trzyrundowa batalia będzie wymieniana w gronie najlepszych starć bieżącego roku nad Wisłą.

źródło: informacja prasowa

14 KOMENTARZE

 1. Cóż można dodać, bonusy zasłużone, bardzo fajna gala, sportowo na wysokim poziomie, cyrkowo na średnim – brak freaków, słaba dynamika dialogów o gotowaniu kamienia, na szczęście zaklęcie Harrego Pottera – Erko Jun uratował sytuację i podbił poziom cyrkowy do oczekiwanego.

 2. Śmieszne jest przyznawanie bonusów po 1000$ i nie podawanie oficjalnie kwoty ze wstydu. Na suple może starczy zawodnikowi.

 3. Śmieszne jest przyznawanie bonusów po 1000$ i nie podawanie oficjalnie kwoty ze wstydu. Na suple może starczy zawodnikowi.

  ile zarabiasz?

 4. ile zarabiasz?

  Napisałem, że smieszne jest przyznawanie bonusów i nie podawanie kwoty. Każdy wie, że jest to 1k. Ja bym chętnie takie pieniądze przygarnął, ale dla zawodnika, który ma 2 walki w roku to są śmieszne pieniądze. Wiem, że to organizacja z 2-3 dziesiątki, dlatego lepiej nie robić cyrku z bonusami. Ale jakby podali oficjalnie kwotę, to nawet jak to będzie 100 dolców, to nie będę miał pretensji.

 5. Ale jakby podali oficjalnie kwotę, to nawet jak to będzie 100 dolców, to nie będę miał pretensji.

  Pretensji nie, ale śmiać się będziemy do rozpuku. :mjsmile:

 6. To jest właśnie ŚMIESZNE W tym całym CYRKU KSW. Niby profesjonalna organizacja "SPORTOWA" a w ringu nie podawany jest wynik punktowy walk. Po gali nie jest podawane ile wynoszą bonusy. Jeżeli nie chcą tego podawać to niech nie podają wcale tego.

 7. To jest właśnie ŚMIESZNE W tym całym CYRKU KSW. Niby profesjonalna organizacja "SPORTOWA" a w ringu nie podawany jest wynik punktowy walk. Po gali nie jest podawane ile wynoszą bonusy. Jeżeli nie chcą tego podawać to niech nie podają wcale tego.

  Nazwisko sędziego i punktacja to powinien być obowiązek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.