Antun Racić był mniejszym zawodnikiem od swojego rywala, Kamila Selwy. Chorwat wyczekiwał na dobrą okazję do dynamicznego ataku, kiedy to Polak starał się być bardziej agresywny. Racić dobrze pracował głową unikając ciosów Selwy. Killer kontrował ataki Kamila obszernym prawym sierpowym, lecz ten nie robił wrażenia na Polaku. Selwa dobrze zaatakował kolanem, na co Chorwat odpowiedział kombinacją bokserską. Racić cały czas starał się ustrzelić młodszego przeciwnika prawym sierpowym. Pod koniec rundy Killer idealnie w tempo obalił Polaka.

Racić już na początku drugiej rundy zszedł po nogi Selwy, co Polak idealnie skontrował kolanem, które doszło do szczęki przeciwnika. Kamil zdołał obrócić pozycję w parterze i to on był w lepszej pozycji. Chorwat dobrze wyszedł z niedogodnej sytuacji na koniec jeszcze trafiając przeciwnika. Racić obalił Selwę, gdzie kontrolował Polaka przez resztę drugiej rundy.

Chorwacki koguci w stójce spokojnie czekał na to co zrobi Polak. Selwa kombinacjami bokserskimi próbował zagrozić rywalowi, lecz ten dobrze pracował na nogach. Zawodnik z Rzeszowa był zdecydowanie bardziej agresywny w trzeciej rundzie, jednakże już po kilku minutach Chorwat znowu zdecydował się na obalenie Polaka, skutecznie przenosząc walkę do parteru. Antun kontrolował przeciwnika w tej płaszczyźnie. Selwa próbował zagrozić jeszcze Chorwatowi balachą, lecz bezskutecznie. Racić do końca rundy obijał Polaka w parterze.

Sędziowie jednogłośnie orzekli zwycięstwo Antuna Racicia z Kamilem Selwą.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.