fot. instagram.com/martinlewandowski

Dziś oficjalnie dowiedzieliśmy się, że Mamed Khalidov powróci do organizacji KSW i zawalczy podczas marcowej gali KSW 42. Na razie jednak nie wiadomo, jak dalej będę układać się losy Mameda w organizacji. W rozmowie z serwisem Onet.pl, Martin Lewandowski, jeden ze współwłaścicieli organizacji KSW:

Nie można definitywnie powiedzieć, że Mamed zostaje z KSW na dłużej, ale walka z Narkunem to dobry punkt wyjścia do kolejnych rozmów. Mamed ma swoje sprawy do poukładania, nie wywieramy na nim presji. Cieszymy się, że wróci do oktagonu na KSW 42 i zobaczymy co dalej.

Martin Lewandowski został również zapytany o to, kto jego zdaniem będzie faworytem pojedynku pomiędzy Mamedem Khalidovem i Tomaszem Narkunem.

Kto będzie faworytem? Ciężko powiedzieć. Mamed to Mamed, zawsze jest niezwykle groźny. Ale za Tomkiem przemawiają warunki fizyczne, znakomity parter. Myślę, że rozważania zostawię w rękach kibiców.

Cała rozmowa do przeczytania tutaj.

4 KOMENTARZE

  1. Ale byłyby jaja jeśli Mamed oklepie krasomówce, zabierze pas i pójdzie w pizdu.

  2. Ciężko powiedzieć kto wygra , po jednej stronie młody , głodny walki narkun , po drugiej stronie świetny nieobliczalny zawodnik ale trochę już wypalony 🙁 walki z azizem , Borysem pokazały że jest tym trochę zmęczony , narkun myślę że do oktagonu wniesie lekko ponad 100 kg , tak siłowo w parterze myślę że nie do przejścia dla mameda , chyba że go ustrzeli w stójce

  3. Oby Mamed, OBY! A z tym oktagonem to non stop ktoś daje plamę w wywiadach i nie tylko….

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.