materla ksw 42

Michał Materla wraca do akcji! Były mistrz wagi średniej KSW, tym razem zmierzy się nowym nabytkiem organizacji, Scottem Askhamem! Walka odbędzie się 3 marca na KSW 42 w Łodzi.

Trzy nokauty z rzędu, które nie przekroczyły nawet połowy czasu na jaki walki były zakontraktowane! Tym w ostatnich latach może pochwalić się Michał Materla, który położył na deski kolejno: Antoniego Chmielewskiego, Rousimara Palharesa oraz Paulo Thiago. W kapitalnym występie przeciwko temu ostatniemu, zawodnikowi ze Szczecina nie przeszkodziła nawet 9-miesięczna przerwa od treningów, jaką zafundował mu wymiar sprawiedliwości. Po pokonaniu w świetnym stylu dwóch Brazylijczyków, przyszła kolej na Anglika Scotta Askhama.

Askham to mierzący aż 190 cm stójkowicz, który w walce najlepiej czuje się na nogach. Nic zatem dziwnego, że to nokauty przeważają w jego bilansie, a ma ich aż 9 na 15 wygranych pojedynków. Robi świetny użytek ze swoich warunków fizycznych. W UFC walczył od 2014 do 2017 roku i w największej organizacji MMA na świecie mierzył się z naszym rodakiem Krzysztofem Jotko, ulegając mu tylko niejednogłośną decyzją. Po dwóch porażkach z rzędu został zwolniony z UFC i przeszedł do ACB w którym udało mu się pokonać innego słynnego Brytyjczyka, Luka Barnatta.

Na gali KSW 42, które odbędzie się 3 marca w Łodzi, kibice zobaczą także walki Ariane Lipski, Mateusza Gamrota, Łukasza Jurkowskiego i Karola Bedorfa.

Poniżej nasz wywiad z właścicielem KSW Maciejem Kawulskim w którym opowiada on o kolejnej walce Materli:

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

3 KOMENTARZE

  1. Czyli zapowiada sie swietna gala:Materla vs AskhamMamed vs NarkunBedorf vs PudzianGamrot vs Parke IIIJurkowski vs ChmielewskiLipski vs Owczarz

  2. W sumie spoko zestawienie. Michał powinien bezproblemowo ogarnąć typa wg mnie

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.