Foto: https://www.instagram.com/kawul_ksw/

Wygląda na to, że powrót organizacji KSW do Łodzi okazał się strzałem w dziesiątkę. W jednym z niedawnych wywiadów, Maciej Kawulski mówił, że bilety na galę sprzedają się świetnie.

Prawdę mówiąc nie wracaliśmy przez jakiś czas do Łodzi, bo uznaliśmy, że po wysypie nowych, teoretycznie lepszych obiektów, powracanie do Łodzi, która jest już nieco zakurzona, jest jakimś ryzykiem. Okazało się jednak, że samo miejsce geograficzne było wygłodniałe tych emocji i KSW. Bilet sprzedają się doskonale. Jest to prawdopodobnie jeden z kolejnych rekordów bramki, a na pewno będzie komplet na chyba drugiej co do wielkości hali w Polsce.(…) Wydaje się, że 3 marca będzie w tej części Europy prawdziwym świętem MMA.

Dziś natomiast potwierdził na Twitterze, że wpływy z biletów na nadchodzącą galę KSW 42 przebiły prawie wszystkie pozostałe wydarzenia organizacji. Jedynie gala KSW 39 na Stadionie Narodowym mogła pochwalić się lepszym wynikiem.

22 KOMENTARZE

 1. W takim tempie pobiją wszystkie rekordy i nie będzie już z czym rywalizować:lol:

  Czyli kolejny rekord…

 2. No ja cie…  Kawul ty organizujesz 4 gale w roku.  Nawet jak zrobisz to 4 razy w tym samym miejscu to ludxie i tak sie zejda bo to sa tylko 4 gale w roku:siara:

 3. Przynajmniej otwarcie przyznał, że bez freaków sobie nie poradzą.

  A karta tej gali całkiem w porządku, więc jak będę miał czas żeby obejrzeć to się szarpnę na ppv.

 4. Gratulacje panie Macieju i KSW. Cieszymy się z waszych sukcesów i z pobicia kolejnego rekordu. Mam nadzieje, że pobijecie wszystkie rekordy nawet te poza sportowe.

 5. Rekordowa to jest twoja glupota

  Martin, Kawul czy klakier? Spinasz się niepotrzebnie ja tylko udowadniam innym jak zajebista i rekordowa organizacja jest kej es dablju. Najlepsza organizacja MMA w Europie. Pionierzy Mma i rozrywki na poziomie dla polskiego kibica.

  Pozdro.

  Kichnij albo zakaszl to może ten kij wypadnie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.