Już dzisiaj fani MMA w Polsce będą mieli szansę obejrzeć historyczną galę organizacji KSW.

Federacja postanowiła udostępnić 39. galę KSW za darmo dla wszystkich tych, którzy jeszcze raz chcieliby przeżyć emocje towarzyszące walkom takich zawodników jak Mamed Khalidov, Borys Mańkowski, Marcin Różalski czy Mariusz Pudzianowski. Oczywiście wszyscy będą mogli przypomnieć sobie pierwszy pojedynek pomiędzy Mateuszem Gamrotem a Normanem Parke.

Przypomnijmy, gala na Stadionie Narodowym zgromadziła ponad 56 tysięcy fanów, co było niesamowitym osiągnięciem jeśli chodzi o frekwencje na wydarzeniach tego typu. Tym samym włodarze mogą pochwalić się lepszym wynikiem, niż UFC 193: Holm vs. Rousey.

Premiera drugiej największej gali w historii MMA w czwartek od 20:30 w Polsacie Sport.

Pełne wyniki gali dostępne są TUTAJ.

 

29 KOMENTARZE

 1. Jako jeden z nielicznych bym obejrzał, zamiast jakiejś Euroligi i Magdy Gessler, gdybyście to dali na otwarty. Nawet o 24 🙂 tak to niestety ale rekordu oglądalności z Pudzianem nie pobijecie :mamed:

 2. Chyba REtransmisja a nie transmisja…no ale może się czepiam szczegółów – i tak mam zassaną kopię na twardym dysku z chomika

 3. Retransmisja. W tytule jest blad.

  Czemu? Kiedy była pierwsza transmisja na Polsacie Sport, że to według Ciebie jest retransmisja? Jeśli KSW 39 byłoby puszczane za pierwszym razem w tym kanale to jasne, masz rację, ale według mnie to nawet "premiera" w otwartej telewizji.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Transmisja

 4. a gwizdy na Mameda beda ocenzurowane?

  swoja droga gala taka sobie byla, raczej nie warto to daniej wracac

  jaka byla??

  War Borys, Burneika i Lipski, swoja droga ciekawe czy Rozal zdobedzie pas, ponoc ma go zwakowac, bo to nie o pas chodzi balasy!

 5. Był, zaczęło się wcześniej

  Dziś też powtórka

  Włączyłem  o 20.30, myślałem że zaczęli od Andryszak vs Kita 😉

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.