„Spotkało się dwóch mistrzów, Borys był ciężkim rywalem” – Mamed Khalidov po KSW 39

33 KOMENTARZE

 1. Janusze to jest właśnie taki mechanizm, pułapka dla zawodnika,któremu idzie gorzej po jakimś czasie. Janusze się przyzwyczaili, że na stojąco klaszczą Eta Kavkaz, a w nagrodę Mamed robi salto w powietrzu, puszcza serię obrotówek i latających kolan, a na koniec wskakuje na plecy przeciwnika i z uśmiechem dusi do odcinki. Do tego są przyzwyczajeni i każdy występ poniżej tego poziomu to dla nich niezadowolenie i gwizdy, proste jak budowa cepa i z tym trzeba było się liczyć, budując na nich swoją popularność.

  Jeśli Mamed zostanie w KSW, to powinien dostać kogoś do poddania czy znokautowania efektownie, w perspektywie budowania jego autorytetu wśród fanów z piwkiem w reku, w przeciwnym razie, po kolejnej wyrównanej walce, proces odrywania Januszy od grupy fanów Mameda może być już nieodwracalny.

 2. Ogólnie przez całą gale zachowanie publiki jakoś bez szału nie zbudowali tej atmosfery no najlepszy moment to był chyba podczas wejścia i walki Jurasa a tak to lipa troche szkoda a zachowania publiki po walce wieczoru szkoda komentować..

 3. Mamed walkę z Karaoglu i Borysem dostał w prezencie. żeby wygrać z Mamedem w KSW chyba ktoś musiałby mu głowę oderwać ale wtedy też sędziowie by mieli dylemat co zrobić.

  gwizdy raczej szły nie w stronę samego Mameda ale na werdykt i całą ta chora sytuację. nie tylko ludzie na trybunach byli zażenowani werdyktem. liczące się światowe serwisy mma też dawały zwycięstwo Borysowi.

 4. Gwizdy były żenujące bo walka była bardzo dobra, szczególnie Borys był najlepszym Borysem jakiego widziałem. Nie wiem jaka jest przyczyna zmiany postrzegania Mameda, czy to kwestia jego wyznania, czy zwyczajnie się znudził? Ale lepiej dla niego gdyby poszedł do ACB, tam znowu będzie kochany i oklaskiwany. Do KSW może wrócić raz po raz na jaką walkę.

 5. W sumie nie wiem czemu gwizdali. Jakiś najebany Stefan zaczął dusić się wymiocinami na trybunach,reszta pomyślała że to są gwizdy i zaczęli też gwizdać.

  Mamed z uwielbianego przez wszystkich zawodnika stał się chłopakiem do wygwizdania. Mam nadzieję,że nie ma psychiki Rondy,bo będzie kiepsko. Trochę sobie sam zaszkodził,ale nie zmienia to faktu,że ludzie to kurwy i musisz mieć do Nich dystans.

 6. W Polsce jak w chlewie obsranym gównem xD żałuje, że nie podbił nas jakiś cywilizowany naród, mogliśmy kurwa zostać w tych zaborach, jebane robactwo.

 7. Niesamowite że człowiek który tak mocno przyczynił się do tego że KSW znalazło się wczoraj na zapełnionym 50 tys. stadionie, w kluczowym momencie gali dostał gwizdy od kibiców KSW. Szkoda po prostu.

 8. Gwizdy na Mameda , Brawo , zachowaliście się fair play , sportowo i genialnie. Czysty idiotyzm znam go osobiście i jest wspaniałym człowiekiem

 9. ja mam beke z tego oburzenia gwizdami. gwizdza wszedzie, w kazdym panstwie na swiecie, a tu oczywiscie przypisuje sie to tylko zawistnym polaczkom…

 10. Niesamowite że człowiek który tak mocno przyczynił się do tego że KSW znalazło się wczoraj na zapełnionym 50 tys. stadionie, w kluczowym momencie gali dostał gwizdy od kibiców KSW. Szkoda po prostu.

  Czytam, że sie zfochował i se poszedł, ale ja tam widziałem po prostu smutek. Tez mi się jakoś smutno na ten widok zrobiło…:|

 11. To jest człowiek dla którego ważna jest tylko wypłata za walkę, jak ksw da więcej niż acb to zostanie, jak nie to pójdzie. Zawodnik bez ambicji sportowych wiec w ogóle mi szkoda nie będzie.

 12. Niesamowite że człowiek który tak mocno przyczynił się do tego że KSW znalazło się wczoraj na zapełnionym 50 tys. stadionie, w kluczowym momencie gali dostał gwizdy od kibiców KSW. Szkoda po prostu.

  Mamed dostal wiecej od KSW niz KSW od Mameda. 2 ostatnie walki przegral ale wygral, ta przynajmniej jakos wygladalo i ograniczyl fikolki do kilku. Wiadomo, ze to nie winna Mameda tylko sedziow ale gwizdy zawsze beda czescia widowiska sportowego. Nie rozumiem dlaczego sie obrazil i wyszedl.

 13. Czytam, że sie zfochował i se poszedł, ale ja tam widziałem po prostu smutek. Tez mi się jakoś smutno na ten widok zrobiło…:|

  Też to tak widziałem, zwykły smutek a nie foch bo gość walczy w takim miejscu, walka wieczoru z przekotem Borysem i dostaje gwizdy.

 14. Niesamowite że człowiek który tak mocno przyczynił się do tego że KSW znalazło się wczoraj na zapełnionym 50 tys. stadionie, w kluczowym momencie gali dostał gwizdy od kibiców KSW. Szkoda po prostu.

  Ilu tam bylo rzeczywiscie kibicow KSW to ja nawet nie chce zgadywac. 30% moze byc nazbyt optymistyczne…

 15. Ilu tam bylo rzeczywiscie kibicow KSW to ja nawet nie chce zgadywac. 30% moze byc nazbyt optymistyczne…

  No tak to też prawda. Wogóle to okazało się że największym siedliskiem hejtu w polskim MMA nie jest jednak biedne i szkalowane forum Cohones ale gala KSW z fanami Popka na arenie. Ciekawy zwrot sytuacji.

 16. Kawul jedyny możliwy, który powinien wyjaśnić tych balasow z trybun którzy gwizdali, wyzywajac ich od najgorszych. #Teammamed #teamborys

 17. No tak to też prawda. Wogóle to okazało się że największym siedliskiem hejtu w polskim MMA nie jest jednak biedne i szkalowane forum Cohones ale gala KSW z fanami Popka na arenie. Ciekawy zwrot sytuacji.

  Można mieć pretensje do @Wojsław Rysiewski, że nie moderował trybun. Jak na Cohones działał to była kultura, elo!

 18. Można mieć pretensje do @Wojsław Rysiewski, że nie moderował trybun. Jak na Cohones działał to była kultura, elo!

  Dostałby na stadionie hejter jeden z drugim takim młotkiem w łeb to by się skończyło 😀

 19. W Polsce jak w chlewie obsranym gównem xD żałuje, że nie podbił nas jakiś cywilizowany naród, mogliśmy kurwa zostać w tych zaborach, jebane robactwo.

  Już nas kiedyś "cywilizowali" jedni ze wschodu drudzy z zachodu. Nie pasuje coś to droga wolna – przez Odrę prosto do kalifatu niemieckiego tam sama wolność, równość, miłość i tolerancja albo spierdalaj za Donkiem do Brukseli prosić o interwencję Bundeswehry w Polsce.

 20. W Polsce jak w chlewie obsranym gównem xD żałuje, że nie podbił nas jakiś cywilizowany naród, mogliśmy kurwa zostać w tych zaborach, jebane robactwo.

  Jak Ci coś nie pasuje w tym kraju to wypierdalaj, granice otwarte.

 21. Nie ogarniam kurwa –  siedlisko największego hejtu na Mameda  do tej pory,  czyli Cohones  nagle zmienia nastawienie o 180 stopni i oburza się na Januszów  którzy wygwizdali Czeczena…  Mi go w ogóle nie szkoda –  sam podjął decyzję wybierając  festyn zamiast  wyzwania sportowego, w związku z czym można się było domyślić,  że razem z KSW wybiera inny typ kibica,  niż by to miało  miejsce w przypadku np. UFC.  Gdyby kierował się ambicjami sportowymi a nie hajsem to pewnie by zdobył rzeszę wiernych kibiców którzy stali by za nim także w gorszych chwilach. Ale wybrał  pewniejszy hajs a z nim "kibiców" którzy odwracają się po pierwszym  potknięciu.

 22. Nie ogarniam kurwa –  siedlisko największego hejtu na Mameda  do tej pory,  czyli Cohones  nagle zmienia nastawienie o 180 stopni i oburza się na Januszów  którzy wygwizdali Czeczena…  Mi go w ogóle nie szkoda –  sam podjął decyzję wybierając  festyn zamiast  wyzwania sportowego, w związku z czym można się było domyślić,  że razem z KSW wybiera inny typ kibica,  niż by to miało  miejsce w przypadku np. UFC.  Gdyby kierował się ambicjami sportowymi a nie hajsem to pewnie by zdobył rzeszę wiernych kibiców którzy stali by za nim także w gorszych chwilach. Ale wybrał  pewniejszy hajs a z nim "kibiców" którzy odwracają się po pierwszym  potknięciu.

  Ehe, tak jak Janek tych "kibicow" zdobyl…

 23. Ehe, tak jak Janek tych "kibicow" zdobyl…

  Na Janka nigdy nikt nie powiedział, że nie ma ambicji. Wszyscy go szanują za opuszczenie kurwidolka. I na moje oko przybyło mu kibiców

 24. Niesamowite że człowiek który tak mocno przyczynił się do tego że KSW znalazło się wczoraj na zapełnionym 50 tys. stadionie, w kluczowym momencie gali dostał gwizdy od kibiców KSW. Szkoda po prostu.

  Jeszcze bym zauważył, że co najmniej połowa hali do momentu próby wywiadu została opróżniona. Brzydkie zachowanie i tych którzy nie wiadomo gdzie się spieszyli i przede wszystkim gwiżdżących po jednej z najlepszych walk na gali.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.